Spływy kajakowe - atrakcja Mazur - kajaki, Wodniak, Krutyń

Spływy kajakowe - atrakcja turystyczna Warmii i Mazur

Kajaki i spływy kajakowe to jedna z ważniejszych atrakcji turystycznych Mazur.
To idealne połączenie i rozwiązanie służące poznaniu tajemniczych, dzikich, urokliwych i cichych zakątków tej krainy, niedostępnych często dla większości turystów.

Mazury - spływ kajakowy na jednym z mazurskich szlakówMazury, nazywane Krainą Tysiąca Jezior, posiadają ich znacznie więcej - jest ich około 4 tysięcy.
Po dodaniu obfitej ilości rzek i rzeczek oraz sieci kanałów łączących jeziora, otrzymamy wymarzony teren do żeglowania, uprawiania sportów wodnych i turystyki kajakowej.
Wszelkie formy turystyki wodnej (w tym oczywiście turystyki kajakowej), połączone z wycieczkami pieszymi , rowerowymi i jazdą konną, stanowią najważniejszy produkt i główną atrakcję regionu Warmii i Mazur, skierowaną do turystów chcących aktywnie spędzić czas.
Dzięki temu, każdy turysta wypoczywający na Warmii i Mazurach, znajdzie zawsze odpowiednią dla siebie, formę aktywnego spędzania wolnego czasu.
Ze swej strony proponujemy jedną z najbardziej atrakcyjnych form turystyki aktywnej - turystykę kajakową.
Wielkie Jeziora bez wątpienia opanowali żeglarze, ale wszystkie mniejsze jeziorka, wszystkie rzeki i rzeczki tego regionu, pozostają bezwzględnie we władaniu kajakarzy.
Właśnie w takim regionie wypożyczalnia kajaków WODNIAK organizuje spływy kajakowe.
Dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna przy szlakach wodnych, z polami namiotowymi, licznymi stanicami wodnymi, Szlak kajakowy rzeki Krutyniwypożyczalniami kajaków, ośrodkami, pensjonatami i hotelami, ułatwia organizację spływów i umożliwia ich uczestnikom pływanie po licznych i urokliwych szlakach kajakowych.
W naszej ofercie, odpowiednią propozycję znajdą doświadczeni kajakarze, adepci kajakarstwa i kajakarze zupełnie początkujący.
Dla początkujących kajakarzy, ze względu na perfekcyjną organizację spływów i bezpieczny charakter szlaku, oczywiście najodpowiedniejszym będzie szlak Krutyni , a w szczególności sama rzeka Krutynia.


Oferta wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dotycząca spływów kajakowych na szlakach kajakowych Warmii i Mazur jest wszechstronna. Poniżej zamieszczamy wykaz spływów organizowanych przez naszą wypożyczalnię.
Wykaz wzbogacony jest o krótkie opisy i przekierowania do podstron z opisami dokładnymi.

 

Spływy organizowane przez wypożyczalnię kajaków
Turystyka Aktywna Wodniak w Krutyni
Spływ kajakowy na szlaku KrutyniOferta organizacji spływów kajakowych wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni na każdym ze szlaków kajakowych jest różna. Podyktowane jest to głównie realiami związanymi z kosztami ich realizacji oraz poziomem i zakresem dostępnej na szlaku infrastruktury turystycznej. 
Poniżej przedstawiamy najbardziej znane szlaki kajakowe, na których organizujemy różne rodzaje spływów wraz z ich opisami i sposobem wyliczania kosztów realizacji.

 

Szlaki kajakowe Warmii i Mazur, na których organizuje spływy
wypożyczalnia T. A. WODNIAKSpływy kajakowe - szlak Krutyni
Spływy kajakowe - szlak Pisy
Spływy kajakowe - szlak Sapiny
Spływy kajakowe - szlak Dajny

Spływ kajakowy nz szlaku KrutyniTuryści przebywający w mazurskich miasteczkach i w ich okolicach (i nie tylko), bardzo często korzystają z organizowanych przez nas spływów kajakowych.
Z tego też powodu, ofertę organizacji spływów kajakowych kierujemy również do mieszkańców i turystów przebywających w okolicznych miastach i miasteczkach , a w szczególności do mieszkańców  i turystów z Olsztyna ,  Mrągowa, SorkwitBiskupcaSzczytnaGiżycka ,  Węgorzewa ,  Kętrzyna , Rynu,  Mikołajek ,  Rucianego – Nidy ,  Pisza ,  Orzysza ,  Ełku,  Kolna,   Łomży i Ostrołęki.​

Serdecznie zapraszamy do korzystania z doświadczenia, pomocy i usług wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni.