Atrakcja turystyczna Biskupca - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba, szum sitowia, delikatny chlupot wody , plusk wioseł, przyjemny chłód, przepiękne krajobrazy, kajak i … TY !
Możesz tam być choćby zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy szlakiem rzeki TejsówkiWypoczywając na Mazurach ( i nie tylko ), wszyscy poszukujemy ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w okolicy miejsca naszego pobytu.
Zapraszamy mieszkańców oraz turystów przebywających w Biskupcu  i okolicy - zatrzymujących się w pensjonatach, hotelach i ośrodkach wypoczynkowych - do udziału w spływie kajakowym - niezwykłej i niezapomnianej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Większość mieszkańców Biskupca i wypoczywających tam turystów nie ma możliwości obcowania z istnymi perłami przyrody naszego regionu - tymi, które dostępne są tylko z kajaka w trakcie spływu kajakowego.


Szlak rzeki Krutyni - spływ kajakowy - spiętrzenie przy młynie wodnymTylko wsiadając do kajaka i płynąc nawet na niewielki spływ kajakowy, zdobędziemy możliwość dotarcia do niedostępnych, dzikich zakątków zupełnie odmiennych i niezwykle pięknych Mazur.
Tylko płynąc kajakiem kameralnymi mazurskimi rzeczkami i rzekami, można sycić się do woli spokojem i ciszą "zakłócaną" jedynie śpiewem ptaków, szmerem wody na kamieniach, czy czasem lekkim stuknięciem wiosła o kajak...
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Szlak rzeki Krutyni - spływ kajakowy w rezerwacie Krutynia Dolna -  odcinek Ukta - IznotaOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Biskupca i okolic jest atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i transport wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

Przypadku braku środka transportu, możemy spróbować pomóc używając własnego transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć transport z zewnątrz ( np. autokar ).
Wszystkim dysponującym stosunkowo małą ilością czasu proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili każdy może zostać uczestnikiem spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni i przeżycia swej wspaniałej przygody z kajakiem i przyrodą tego pięknego szlaku.
Wystarczy do nas zadzwonić (+48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać - np. samochodem do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18, który można zostawić na naszym parkingu.
Można również przyjechać do naszej bazy bez wcześniejszych rezerwacji. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Biskupcu i okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie (+48 502 534 565), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, a przynajmniej zachowanie "namiaru" na wszelki wypadek i skorzystania z niego już na miejscu.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/biskupiec-okolice,ad49