Spływy integracyjne dla firm, imprezy – eventy, Krutynia, Mazury, kajaki

Spływy integracyjne – imprezy integracyjne – eventy
Oferta wypożyczalni Wodniak dla firm i grup zorganizowanych

Właścicielom, Prezesom, Dyrektorom i pracownikom firm proponujemy wyjazd integracyjny, oparty na spływie kajakowym lub wyjazd integracyjny poszerzony o spływ kajakowy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług firmy i instytucje, chcące zorganizować aktywny wypoczynek dla swoich pracowników, klientów czy też kontrahentów.
Pobyt integracyjny poszerzony o spływ kajakowy sprawi, że stanie się on jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy, a  integracja w formie spływu kajakowego poszerzonego o imprezy towarzyszące, będzie rozwiązaniem niezapomnianym i przy tym nietuzinkowym.

 

Jak realizujemy spływy integracyjne

Turystyka Kajakowa Wodniak - spływ integracyjny szlakiem rzeki Krutynia - zdjęcie grupoweSpływy integracyjne zorganizowane są w oparciu o życzenia i wskazówki zamawiającego.
Tak zorganizowane spływy integracyjne stanowią doskonałe uzupełnienie firmowych imprez integracyjnych lub też mogą stanowić ich integralną część albo być tylko dodatkiem do większej imprezy.
Kajakowe spływy integracyjne – eventy organizujemy głównie na szlakach kajakowych Mazur, a w szczególności na szlaku kajakowym Krutyni oraz Pisy, Sapiny i Łyny.
Szlak i trasa spływu jest zawsze szczegółowo uzgadniana i poddawana ocenie i akceptacji zamawiającego.
Podobny przebieg ma wybór sprzętu, na którym ma się odbyć spływ.
Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spływów integracyjnych - eventów.
W tym celu w maksymalnym stopniu wykorzystujemy możliwości jakie daje spływ kajakowy i dokładamy wszelkich starań, by stanowił on niezapomniany, niepowtarzalny i jedyny w swym rodzaju element wyjazdu integracyjnego lub szkoleniowego.
Zajmujemy się profesjonalnym planowaniem spływu - łącznie z planowaniem noclegów, wyżywienia i wszelkich dodatkowych imprez towarzyszących według i w oparciu o Wasze życzenia oraz oczywiście, pełną ich realizacją po akceptacji.
Możemy oczywiście profesjonalnie przygotować i przeprowadzić spływ z pobytem i wybranymi atrakcjami lub też sam spływ bez dodatków.
Zakres usług zależy tylko i wyłącznie od zamawiającego.

Współpraca z wyspecjalizowanymi firmami dla uzyskania wysokiego poziomu organizacji spływów integracyjnych

Turystyka Kajakowa Wodniak - spływ integracyjny - gry i zabawy towarzyszące spływom - paintballPrzy realizacji zamówień dotyczących szerokiej gamy zabaw, gier i różnego rodzaju rozrywek mających na celu dalsze podniesienie atrakcyjności, korzystamy z pomocy tylko najlepszych firm, wyspecjalizowanych w organizacji takich właśnie imprez.
Noclegi z wyżywieniem organizujemy w miejscach o najwyższym standardzie (przy możliwie najniższej cenie usługi) i podlegają one w każdym przypadku  akceptacji zamawiającego.
Catering (jeśli jest w zamówieniu) realizowany jest przez sprawdzone i pewne podmioty (najczęściej sprawdzone okoliczne restauracje).


Bezpieczeństwo i walory krajobrazowe - głównymi wyznacznikami przy wyborze trasy spływu integracyjnego

Na trasę spływów integracyjnych proponujemy zawsze szlaki i odcinki atrakcyjne, a przy tym bezpieczne lub najbezpieczniejsze z możliwych.
Staramy się poznać stopień znajomości technik pływania kajakiem wśród przyszłych uczestników, by w oparciu o takie informacje dobierać najbardziej odpowiednie dla każdej grupy odcinki spływu.

Ratownicy na spływie integracyjnym

Nad bezpieczeństwem uczestników w trakcie trwania spływu czuwają profesjonalni ratownicy WOPR.Turystyka Kajakowa Wodniak - szkolenie grupy przed spływem integracyjnym prowadzone przez ratowników
Ich zadaniem jest nie tylko dbanie o bezpieczeństwo uczestników spływu, ale również przeprowadzenie niezbędnego szkolenia przed spływem, omówienie trasy oraz pomoc wszystkim, słabo radzącym sobie z pływaniem kajakiem.
Wszelkie działania ratowników, tak przed, jak i w trakcie spływu, muszą zmierzać do zapewnienia i ugruntowania wśród uczestników poczucia bezpieczeństwa.
Spływ integracyjny bez asekuracji ratowników jest możliwy tylko na wyraźne życzenie zamawiającego.

Dbałość o bezpieczeństwo w trakcie imprez towarzyszących spływom kajakowym

Spływ firmowy z asekurscją ratownicząImprezy dodatkowe organizujemy współpracując tylko ze sprawdzonymi przez nas specjalistycznymi firmami - ze względu na gwarancję zachowania wysokiego poziomu usług oraz pełnego bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzanych gier, konkursów, zawodów, konkurencji sprawnościowych czy po prostu zabaw.
Wykonanie cateringu zlecamy tylko sprawdzonym restauracjom - nie tylko ze względu na jakość usługi i walory smakowe przygotowanych potraw, ale również ze względu na gwarancję przygotowania ich zgodnie z zasadami sanitarnymi i higienicznymi.


Turystyka Kajakowa Wodniak - konkrencje integracyjne na spływie - wspinaczkaAby zamówić zorganizowanie spływu integracyjnego dla firmy lub jakiejkolwiek innej zorganizowanej grupy, wystarczy do nas zadzwonić (+48 502 534 565), wysłać e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza zamówień .
Ustalimy wspólnie odpowiedni dla grupy program imprezy integracyjnej.
Zbierzemy informacje na temat wszystkich zleconych szczegółów i w oparciu o to przygotujemy ofertę.
Po jej uzgodnieniu i akceptacji, zajmiemy się jej pełną organizacją.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Jesteśmy otwarci na modyfikacje i sugestie, prowadzące do tego, by integracyjny spływ kajakowy sprawił możliwie największą frajdę uczestnikom.