Kajaki czteroosobowe
Wypożyczalnia kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Oferowane przez nas kajaki czteroosobowe powstały w wyniku pomysłu na rozwiązanie sposobu pomieszczenia w kajaku dwojga dorosłych osób i dwojga małych dzieci.
Kajaki czteroosobowe właśnie mieszczą dwie osoby + dwoje dzieci ( w wieku do ok. 3 lat – czyli zbyt małe by siedziały samodzielnie w oddzielnych kokpitach takich jak w typowym kajaku trzyosobowym ).
Omawiany kajak czteroosobowy powstał na bazie kajaka Walker w wyniku montażu dodatkowych siedzeń dla dzieci. Takie kajaki przeznaczone są do spływów kajakowych po szlakach Mazur czyli szlakach nizinnych.
Mogą być używane tak na jednodniowych, a w zasadzie kilkugodzinnych jak i wielodniowych ( kilkudniowych ) spływach kajakowych.

Kajak czteroosobowy - Walker

Kajak czteroosobowy - Walker
Kajak czteroosobowy - WalkerKajak czteroosobowy - WalkerKajak czteroosobowy - Walker
Bardzo wygodny (wyposażony w wygodne siedzenia), odporny na uszkodzenia (polietylen) i bardzo stabilny kajak z możliwością zapakowania dużej ilości bagaży i oczywiście wyposażony w dodatkowe siedzenia dla dwojga małych (w wieku do ok. 3 lat) dzieci. Bardzo dobry, tak na długie trasy, pokonywanie jezior, jak i na kilkugodzinne, rodzinne spływy.
Wyposażenie: wiosła, kamizelki asekuracyjne, siedziska i ew. na życzenie (odpłatnie) wodoodporne beczki lub worki na bagaż
Cena wynajmu 33 zł / dzień

w ramach promocji:
- 30 zł / dzień przy wynajmie powyżej 3 dni
- 27 zł / dzień przy wynajmie powyżej 7 dni

Sprawdź ceny spływów jednodniowych

wypozyczalnia-kajakow/kajaki-czteroosobowe