Spływy kilkudniowe (wielodniowe) Krutynią, Mazury, WODNIAK

Spływy kilkudniowe (wielodniowe)
Oferta wypożyczalni kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Spływy kilkudniowe to propozycja raczej dla osób odrobinę bardziej zaawansowanych w spływach kajakowych i pływaniu kajakiem oraz dysponujących odrobinę większą ilością wolnego czasu.

Spływ kajakowy wielodniowy szlakiem rzeki Krutyni Organizację kilkudniowych (wielodniowych) spływów kajakowych proponujemy Państwu w najpiękniejszych i najbardziej znanych miejscach na Warmii i Mazurach.
Najwięcej spływów kilkudniowych organizujemy na uznanym za jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy - szlaku rzeki Krutyni.
Spływy kilkudniowe (wielodniowe) organizujemy również na pozostałych warmińskich i mazurskich szlakach – szlaku rzeki Pisy, DajnySapinyŁyny Łaźnej Strugi.
Na szlakach kajakowych Suwalszczyzny (Rospudzie, Czarnej Hańczy i Biebrzy) spływy kilkudniowe organizujemy - ze względów ekonomicznych - w znacznie ograniczonym już zakresie i ograniczonej ilości.
W ostatnim czasie ilość spływów zorganizowanych na szlakach Suwalszczyzny spadła praktycznie do ilości śladowych, a ostatnio - praktycznie do zera. Ekonomia jest w tym przypadku surowa i nieubłagana.
Poniżej zamieszczamy listę szlaków kajakowych, na których organizujemy spływy kajakowe.
Listę uzupełniliśmy linkami kierującymi do podstron, zawierających dokładne opisy ofert spływów na każdym ze szlaków.
 
 

Szlaki kajakowe, na których organizujemy kilkudniowe (wielodniowe) spływy kajakoweSpływy kajakowe - szlak Krutyni
Spływy kajakowe - szlak Pisy
Spływy kajakowe - szlak Sapiny
Spływy kajakowe - szlak Dajny

Wielodniowy spływ kajakowy szlakiem rzeki KrutyniOrganizując spływ kajakowy, szczególnie kilkudniowy, często zastanawiamy się, czy możemy zabrać ze sobą dzieci.
Otóż- na pewno tak. Bardzo wiele grup płynie z dziećmi i to w różnym wieku- już od dwu-, trzylatków, do dzieci starszych.


Oczywiście, zarówno szlak kajakowy, jak i poszczególne etapy takiego spływu powinny być dopasowane do wieku dzieci biorących w nim udział i związanych z tym uwarunkowań.
Zamawiając spływ, koniecznie należy udzielić nam informacji, czy będą uczestniczyć w nim dzieci i w jakim są wieku.
Dzięki temu nie zaplanujemy zbyt trudnych etapów do pokonania, starając się, już na wstępie, dopasować ją do wieku uczestniczących w nim dzieci.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników spływu, nasza wypożyczalnia dysponuje odpowiednimi kamizelkami dziecięcymi i młodzieżowymi w różnych rozmiarach. 
Dysponujemy również kajakami trzyosobowymi przeznaczonymi do spływu z dziećmi w różnym wieku - od 2 -3 lat, do starszych.
Oprócz kajaków przystosowanych do spływów z dziećmi, do dyspozycji są również canoe 3 i 4 osobowe, w których można pomieścić się nawet z kilkorgiem dzieci.
Jedno jest pewne, każdy, kto chce zabrać dziecko lub dzieci na spływ, nie zostanie odesłany z kwitkiem, a wprost przeciwnie- spotka się z naszej strony z jeszcze większym zaangażowaniem i starannością w planowaniu trasy i doborze sprzętu.
Wielu rodziców skorzystało z takiej możliwości. Niektórzy zabierają na spływ nawet niemowlaki, a my dysponujemy sprzętem ratunkowym dopasowanym do takich „szkrabków”.
Fakt, że w spływach uczestniczą nawet takie maluchy, świadczy dobitnie o tym, że spływy na Krutyni są bardzo bezpieczne i doskonale zorganizowane.

Sprawdź szczegółową ofertę spływów z dziećmi


4 dniowy spływ kajakowy - odpoczynek na spływieSpływy kilkudniowe / 2 dniowe, 3 dniowe, 4 dniowe, 5,6 czy 7 dniowe/ są zawarte w ofercie naszej wypożyczalni. Organizujemy je, opierając się na oczekiwaniach i wymogach określonych przez naszych klientów- łącznie z wyznaczeniem długości trasy i terminu.
To klient u nas decyduje o długości spływu, a my dostosowujemy się do jego wymagań.
W wielu przypadkach, decyzję o zakończeniu, czyli najczęściej skróceniu spływu, może on podejmować nawet w trakcie jego trwania. Tak bywa często np. przy załamaniu pogody czy innych przypadkach, często trudnych do przewidzenia.
Najbardziej elastycznymi w tym zakresie, są spływy z bagażami zabieranymi do kajaków i noclegami planowanymi w namiotach.
W przypadku przyjęcia takich rozwiązań przewozu bagaży i noclegów, nie istnieją żadne ograniczenia z powodu dokonanych rezerwacji noclegów czy zamówionej usługi przewozu bagaży, które mogą być przez nas dowiezione tylko do miejsc, do których jest dojazd- i to legalny.
Uczestnicy w takich przypadkach nie są, więc niczym skrępowani i mogą w każdej chwili podjąć decyzję o skróceniu lub też wydłużeniu spływu.
Dla nas nie ma większej różnicy w tym, czy organizujemy spływ, 2 lub 3 dniowy, 4 lub 5 dniowy, czy dłuższy- np. 7 dniowy.
W każdym przypadku wszystko przygotowujemy równie starannie i dokładnie, licząc się przede wszystkim z oczekiwaniami klientów.
Gwarantujemy nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również profesjonalną obsługę i doradztwo.Kajakarze na splywie wielodniowymMiłośnikom turystyki kajakowej proponujemy udział w kilkudniowych spływach kajakowych po mazurskich i warmińskich szlakach.
Kilkudniowe (wielodniowe) spływy kajakowe 
pozwalają w pełni kontemplować piękno otaczającej nas przyrody. Bez pośpiechu, możemy w pełni chłonąć piękno, spokój i urok otoczenia.
Kilkudniowy spływ kajakowy, to kąpiele wodne i słoneczne, to gitara przy wieczornym ognisku i noclegi w namiocie. 
Tak spędzony czas pozostawia niezatarte wrażenia i przeżycia.

Jak organizujemy spływy kilkudniowe

Ofertę naszą kierujemy zarówno do firm i grup zorganizowanych, grup szkolnych, jak i do osób indywidualnych.
W celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu usług współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i pewnymi firmami i specjalistami.
Oferta w zakresie organizacji spływów kilkudniowych (wielodniowych), to propozycja spływów zorganizowanych w oparciu o życzenia, oczekiwania i potrzeby uczestników.
W ramach przygotowywania i realizacji przyjętej oferty: Kajakowe spływy wielodniowe - szlak Łaźnej Strugi
- opracowujemy odpowiednie plany spływów
- dokonujemy wszelkich rezerwacji (noclegów, wyżywienia itp.)
- przygotowujemy zamówione imprezy towarzyszące
- zapewniamy transport sprzętu i uczestników
- na życzenie przewozimy bagaże
- na życzenie też, na czas spływu, zapewniamy uczestnictwo ratowników i przewodników

Abyśmy mogli przygotować spływ precyzyjnie i zgodnie oczekiwaniami zamawiających, potrzebujemy, na wstępie, kilka informacji:
- podania planowanej ilości dni spływu
- określenia daty przyjazdu do nas
- określenia czy w dniu przyjazdu powinniśmy zaplanować I etapu spływu, czy też odpoczynek i nocleg
- określenia czy po ostatnim etapie spływu powinniśmy zaplanować wyjazd, czy też jeszcze nocleg i odpoczynek, a wyjazd następnego dnia
Szlak Krutynia - w oczekiwaniu na śniadanie- określenia preferowanego standardu noclegów, przy czym:
           - na szlaku Krutyni - w stanicach wodnych rozlokowanych po trasie spływów dostępne są domki z bez łazienek, domki z łazienkami, pokoje hotelowe (jednak nie wszystkie standardy są dostępne w każdej stanicy - nadal spotykane są domki bez łazienek)
           - na pozostałych szlakach (Łyna, Sapina, Dajna, Pisa, Łaźna Struga)- noclegi głównie w namiotach, ponieważ istniejące tam pensjonaty, ośrodki czy hotele  nastawione są na dłuższe pobyty i nie przyjmują gości na jedną noc
Wszystkie uzyskane informacje służą nam do opracowania wstępnego planu spływu, aby móc przesłać go zamawiającym do wglądu i ewentualnego wniesienia uwag.
Po jego akceptacji, przystępujemy do rezerwacji wszystkiego, co się z nim wiąże.

Jaki jest koszt zorganizowanego indywidualnie spływu kilkudniowego

Koszt spływu zorganizowanego indywidualnie w niczym nie różni się od ceny tzw. spływu zorganizowanego w tradycyjnym znaczeniu.
W wielu przypadkach koszt organizacji takiego spływu jest nawet niższy od zorganizowanego w sposób tradycyjny (z narzuconym z góry programem spływu), gdyż o zakresie, ilości i standardzie poszczególnych Kajakowy spływ wielodniowy na szlaku Krutyni elementów zawsze decyduje osoba lub grupa zamawiająca, czyli przyszli uczestnicy.
Przy sposobie organizacji preferowanej przez nas, to przyszły uczestnik spływu decyduje o terminie, wyborze szlaku i trasy, ilości etapów, wyborze rozwiązania kwestii noclegów, wyżywienia, transportu bagaży i uczestników.
Krótko mówiąc - w przypadku spływu zorganizowanego indywidualnie, to zamawiający decyduje o wszystkich istotnych elementach, składających się na całość imprezy - kilkudniowego spływu kajakowego.

Promocje na spływy kilkudniowe

By zwiększyć atrakcyjność spływów kilkudniowych i zachęcić większą ilość osób do wyboru tego właśnie spływu, wprowadziliśmy rabaty cenowe na kilkudniowy wynajem sprzętu pływającego.
Obniżki cen określone są w naszej promocji cenowej na spływy kilkudniowe.

Zapraszamy serdecznie do udziału w kilkudniowych spływach kajakowych zorganizowanych przy pomocy wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni.

Jak zamówić spływ kilkudniowy w wypożyczalni kajaków Wodniak

Aby uzyskać ofertę spływu kajakowego i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie
+48 502 534 565, wysłać e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza zamówień , podać czas, miejsce rozpoczęcia spływu oraz czas i miejsce zakończenia, ilość uczestników i wybrany szlak.
Przedstawimy wstępny plan i kosztorys, a po uzgodnieniach i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów, dokładny plan spływu z kosztorysem.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen