Spływy wielodniowe (kilkudniowe)
Oferta wypożyczalni kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Spływy kilkudniowe to propozycja raczej dla osób odrobinę bardziej zaawansowanych w spływach kajakowych i pływaniu kajakiem oraz dysponujących odrobinę większą ilością wolnego czasu.

Spływ kajakowy wielodniowy szlakiem rzeki Krutyni Organizację wielodniowych spływów kajakowych proponujemy Państwu w najpiękniejszych i najbardziej znanych miejscach na Warmii i Mazurach.
Najwięcej spływów wielodniowych organizujemy na uznanym za jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy - szlaku rzeki Krutyni.
Spływy wielodniowe (kilkudniowe) organizujemy również na pozostałych warmińskich i mazurskich szlakach – szlaku rzeki Pisy, DajnySapinyŁyny Łaźnej Strugi.
Na szlakach kajakowych Suwalszczyzny (Rospudzie, Czarnej Hańczy i Biebrzy) spływy wielodniowe organizujemy - ze względów ekonomicznych - w znacznie ograniczonym już zakresie i ograniczonej ilości.
W ostatnim czasie ilość spływów zorganizowanych na szlakach Suwalszczyzny spadła praktycznie do ilości śladowych, a ostatnio - praktycznie do zera. Ekonomia jest w tym przypadku surowa i nieubłagana.
Poniżej zamieszczamy listę szlaków kajakowych, na których organizujemy spływy kajakowe.
Listę uzupełniliśmy linkami kierującymi do podstron, zawierających dokładne opisy ofert spływów na każdym ze szlaków.
 
 

Szlaki kajakowe, na których organizujemy wielodniowe spływy kajakoweSpływy kajakowe - szlak Krutyni
Spływy kajakowe - szlak Pisy
Spływy kajakowe - szlak Sapiny
Spływy kajakowe - szlak Dajny
Spływy kajakowe - szlak Babant
Spływy kajakowe - szlak rzeki Tejsówka
Spływy kajakowe - szlak Rospudy
Spływy kajakowe - szlak Biebrzy

Kajakarze na splywie wielodniowymMiłośnikom turystyki kajakowej proponujemy udział w kilkudniowych spływach kajakowych po mazurskich i warmińskich szlakach.
Wielodniowe (kilkudniowe) spływy kajakowe 
pozwalają w pełni kontemplować piękno otaczającej nas przyrody. Bez pośpiechu, możemy w pełni chłonąć piękno, spokój i urok otoczenia.
Wielodniowy spływ kajakowy, to kąpiele wodne i słoneczne, to gitara przy wieczornym ognisku i noclegi w namiocie. 
Tak spędzony czas pozostawia niezatarte wrażenia i przeżycia.

Jak organizujemy spływy wielodniowe (kilkudniowe)

Oferta w zakresie organizacji spływów wielodniowych (kilkudniowych), to propozycja spływów zorganizowanych w oparciu o życzenia, oczekiwania i potrzeby uczestników.
Ofertę naszą kierujemy zarówno do firm i grup zorganizowanych, grup szkolnych, jak i do osób indywidualnych.

W ramach przygotowywania i realizacji przyjętej oferty: Kajakowe spływy wielodniowe - szlak Łaźnej Strugi
- opracowujemy odpowiednie plany spływów
- dokonujemy wszelkich rezerwacji (noclegów, wyżywienia itp.)
- przygotowujemy zamówione imprezy towarzyszące
- zapewniamy transport sprzętu i uczestników
- na życzenie przewozimy bagaże
- na życzenie też, na czas spływu, zapewniamy uczestnictwo ratowników i przewodników

W celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu usług współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i pewnymi firmami i specjalistami.

Jaki jest koszt zorganizowanego indywidualnie spływu wielodniowego

Koszt spływu zorganizowanego indywidualnie w niczym nie różni się od ceny tzw. spływu zorganizowanego w tradycyjnym znaczeniu.
W wielu przypadkach koszt organizacji takiego spływu jest nawet niższy od zorganizowanego w sposób tradycyjny (z narzuconym z góry programem spływu), gdyż o zakresie, ilości i standardzie poszczególnych Kajakowy spływ wielodniowy na szlaku Krutyni elementów zawsze decyduje osoba lub grupa zamawiająca, czyli przyszli uczestnicy.
Przy sposobie organizacji preferowanej przez nas, to przyszły uczestnik spływu decyduje o terminie, wyborze szlaku i trasy, ilości etapów, wyborze rozwiązania kwestii noclegów, wyżywienia, transportu bagaży i uczestników.
Krótko mówiąc - w przypadku spływu zorganizowanego indywidualnie, to zamawiający decyduje o wszystkich istotnych elementach, składających się na całość imprezy - kilkudniowego spływu kajakowego.

Wstępnej wyceny takiego spływu może dokonać każdy, korzystając z narzędzia dostępnego w zakładce Cennik.

Promocje na spływy wielodniowe (kilkudniowe)

By zwiększyć atrakcyjność spływów wielodniowych i zachęcić większą ilość osób do wyboru tego właśnie spływu, wprowadziliśmy rabaty cenowe na kilkudniowy wynajem sprzętu pływającego.
Obniżki cen określone są w naszej  promocji cenowej dla spływów wielodniowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wielodniowych spływach kajakowych, zorganizowanych przy pomocy wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni.

Jak zamówić spływ kilkudniowy w wypożyczalni kajaków Wodniak

Aby uzyskać ofertę spływu kajakowego i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie
+48 502 534 565, wysłać e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza zamówień , podać czas, miejsce rozpoczęcia spływu oraz czas i miejsce zakończenia, ilość uczestników i wybrany szlak.
Przedstawimy wstępny plan i kosztorys, a po uzgodnieniach i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów, dokładny plan spływu z kosztorysem.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen


splywy-kajakowe/wielodniowe