Formy zamówienia-spływ kajakowy Krutynią , Mazury, Wodniak

Składanie zamówienia na spływ kajakowy lub na wynajem sprzętu

Najszybszą formą złożenia zamówienia jest kontakt telefoniczny z firmą WODNIAK     +48 502 534 565
 
Spływ kajakowy na KrutyniBezpośredni kontakt telefoniczny pozwala na ustalenie i uzgodnienie w najkrótszym czasie wielu spraw, o których osoba planująca spływ często nawet nie myśli w kategorii spraw koniecznych do uzgodnienia. Uzgodnienie i uściślenie takich szczegółów konieczne jest dla uzyskania pełnego obrazu i oglądu planowanego spływu.
Przede wszystkim, w kontakcie telefonicznym, po szybkim i precyzyjnym ustaleniu potrzeb i oczekiwań przyszłych uczestników spływu, możemy doradzić najbardziej optymalne i korzystne w danym przypadku rozwiązania.
Każdą rozmowę telefoniczną (szczególnie zakończoną nawet minimalnymi ustaleniami) oczywiście możemy, na życzenie, potwierdzić w przesłanym do rozmówcy e- mailu, by pozostał ślad "na piśmie" o naszych, nawet wstępnych, zobowiązaniach wobec pytających osób.


Spływ kajakowy Krutynią -  kajaki w rezerwacie Krutynia DolnaWiele osób preferuje kontakt drogą elektroniczną (e- mail : biuro@kajaki-mazury.pl lub formularz zamówień) ponad rozmowę telefoniczną.
Taka forma zamówienia lub też tylko kontaktu, jest jak najbardziej stosowana w naszej codziennej praktyce.
Jest to odrobinę dłuższa i wymagająca więcej czasu, na uzyskanie potrzebnych informacji, droga. Posiada jednak niezaprzeczalne zalety - nic, żaden szczegół, nie umknie uwadze i nie zaginie w niepamięci, a wszystkie uzgodnienia potwierdzone są "na piśmie".
Jest to bardzo ważne przy uzgodnieniach z dużym wyprzedzeniem lub przeprowadzanych w imieniu grupy, której trzeba zdać z tego relację.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen


Przy składaniu zamówienia poprzez pocztę elektroniczną lub choćby korzystając z formularza zamówień znajdującego się na naszej stronie, należy pamiętać o podaniu podstawowych danych, niezbędnych do opracowania i przedstawienia, choćby wstępnej oferty, zawierającej jak najbardziej trafne i oczekiwane przez zamawiającego rozwiązania i propozycje.

Takie informacje, to chociażby:
•   szlak kajakowy na którym ma się odbyć spływ kajakowy
•   wybrana trasa (jeśli to tylko część szlaku)  i zaplanowane etapy spływu (o ile są zaplanowane)Szlak kajakowy rzeki Krutyni - transport sprzętu i uczestników na miejsce rozpoczęcia spływu
•   ilość osób (przynajmniej wstępna) mających wziąć udział w spływie
•   na początek - przynajmniej przybliżona data i (o ile to możliwe) godzina przyjazdu i miejsce          rozpoczęcia spływu (o ile jest znane i możliwe do określenia bez naszej pomocy)
•   wybrany lub choćby preferowany rodzaju noclegu ( namiot , domki campingowe, pokoje itp.)
•   wybrany rodzaj sprzętu pływającego – w oparciu o  katalog sprzętu
•   zapotrzebowania na dodatkowe usługi (przewóz bagaży, catering- itp) - patrz oferta

Wszelkie niejasności w informacjach na stronie, bądź w naszych odpowiedziach, natychmiast po Państwa sygnale wyjaśnimy i sprostujemy - wystarczy e- mail lub telefon.