Spływy weekendowe - Krutynia, Mazury, spływy kajakowe-WODNIAK

Spływy weekendowe
Oferta wypożyczalni kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Spływy weekendowe są jedną z bardziej atrakcyjnych i popularnych propozycji wypoczynku i regeneracji sił, nawet w tak krótkim czasie, jakim jest okres weekendu.

Do kogo kierujemy propozycję spływów weekendowych

Spływ weekendowy - szlak rzeki KrutyniW czasie, kiedy praca jest bardzo stresująca i wycieńczająca, weekendowy wypoczynek nabiera szczególnego znaczenia i staje się wręcz koniecznością.
Wypoczynek weekendowy jest wypoczynkiem - być może - trochę "pośpiesznym" i takim "na skróty",  ale zawsze to coś, w pędzącej codzienności.
Organizując sobie umiejętnie wypoczynek weekendowy (w formie spływów weekendowych również) można wypracować sobie swój własny sposób na regenerację sił i skuteczny, choć trochę pośpieszny relaks i odskocznię od trudów codzienności.
Wypoczynek weekendowy w formie spływu kajakowego umożliwia często zupełne odcięcie się od cywilizacji i codziennych spraw na rzecz aktywnego wypoczynku w pełnym kontakcie z naturą.
Ofertę spływów weekendowych kierujemy do osób dysponujących niewielką ilością wolnego czasu, czyli osób wypoczywających często właśnie tylko w czasie weekendów.
Dlatego bardzo ważnym jest, aby każdy mógł otrzymać wiele dobrych propozycji pomagających najlepiej wykorzystać te krótkie chwile przeznaczone na wypoczynek.
Każdy weekend wykorzystać można na obcowanie z przyrodą, korzystając w tym celu z jednej z najlepszych i najpiękniejszych form turystyki – turystyki kajakowej.

Spływy weekendowe w wykonaniu wypożyczalni kajaków WODNIAK,
czyli jak organizujemy spływy weekendowe

W ostatnim czasie znacznie wzrosła popularność wypoczynku weekendowego.
Letni wypoczynek na Mazurach (szczególnie na Krutyni) przybiera w coraz większym stopniu charakter typowweekendowy.
Powoduje to narastające trudności z rezerwacją koniecznych usług i noclegów na okres weekendu.
Z tego też powodu każda rezerwacja na okres weekendu, wiąże się z koniecznością dokonywania wpłat zaliczek, potwierdzających dokonanie rezerwacji.

Spływ weekendowy, rzeka Krutynia - przenoska przy mlynie wodnym w Zielonym Lasku To wszystko w połączeniu z kapryśną i zmienną pogodą, decyduje, że coraz trudniej jest opracować i przedstawić wyprzedzającą ofertę spływów z kompleksową organizacją, dotyczącą tylko okresu weekendu. W tej sytuacji, naszym wyjściem naprzeciw, jest propozycja weekendowych spływów kajakowych, zorganizowanych tak, by uwzględnić w jak największym stopniu potrzeby, życzenia i oczekiwania uczestników, w oparciu o aktualnie dostępne noclegi.

Spływy weekendowe zorganizowane w taki sposób, to propozycja skierowana zarówno do osób indywidualnych i rodzin z dziećmi, jak również  do grup zorganizowanych i niezorganizowanych.
Spływ weekendowy tak zorganizowany może być ofertą kompleksową (z wyżywieniem, noclegami, transportem itd.) lub tylko pomocą w takiej organizacji.
O wszystkim, w każdym przypadku, decydujecie WY SAMI !

Jaki jest koszt spływu weekendowego zorganizowanego indywidualnie

Koszt takiego spływu praktycznie w niczym nie różni się od ceny tzw. spływu
zorganizowanego w tradycyjnym znaczeniu.
Spływy weekendowe szlakiem rzeki Krutyni
W wielu przypadkach jest nawet niższy, gdyż o zakresie, ilości i standardzie poszczególnych elementów zawsze decyduje ZAMAWIAJĄCY, czyli każdy z Was (np. o terminie, szlaku, trasie, ilości i długości etapów, rodzaju noclegów i wyżywienia, transporcie bagaży i uczestników itp.).
Ostateczny koszt takiego spływu możemy podać dopiero po ustaleniu i dokonaniu wyceny wszystkich jego elementów, ze względu na jego indywidualny charakter.


Spływ weekendowy Krutynią, to rozwiązanie nawet na najkrótszy weekend

Splyw weekendowy na rzece KrutyniSzlak Krutyni jest nam najbliższy pod wieloma względami, łącznie z tymi praktycznymi ( np. położenie względem naszej bazy ).
To właśnie dlatego na Krutynię organizujemy krótkie spływy kajakowe, takie jak: spływy jednodniowespływy weekendowe, czy też spływy integracyjne.
Swój wypoczynek w krótki weekend można choćby tylko wzbogacić o krótki spływ kajakowy. Dzięki temu można znacznie podnieść atrakcyjność każdego - nawet krótkiego weekendowego wyjazdu.

Spływy weekendowe na pozostałych szlakach Mazur

Odległości przewozów uczestników i sprzętu w przypadku organizacji spływu na innym szlaku niż szlak Krutyni, są często dość duże, a związane z tym koszty organizacji spływów weekendowych, są zbyt wysokie.
Z tego też względu na szlakach, poza szlakiem Krutyni, spływy weekendowe realizujemy zazwyczaj w okresie wydłużonych weekendów.
Realizujemy w taki sposób, między innymi spływy weekendowe na szlaku Pisy, szlaku rzeki Babantszlaku Sapiny oraz w mniejszym stopniu na szlaku Łyny , Dajny i Łaźnej Strugi.


Jak są organizowane spływy weekendowe

Spływ weekendowy rzeką Krutynią W ramach organizacji pomagamy w rezerwacji potrzebnych noclegów, rezerwujemy sprzęt pływający, transport i na koniec dokonujemy wyceny.
Wszystko to podlega wszelkim uzgodnieniom i dopiero po uzyskaniu Państwa ostatecznej akceptacji, przystępujemy do realizacji zadania.
Podkreślić tu jednak powtórnie należy, iż rokrocznie coraz trudniej jest dokonać rezerwacji noclegów tylko na okres weekendów, ze względu na narastający w szybkim tempie trend i weekendowy charakter wypoczynku na Mazurach.
Zjawisko to pogłębia się tak bardzo, że wszelkie noclegi na okres weekendu rezerwowane są z coraz większym wyprzedzeniem. Znalezienie wolnych miejsc noclegowych krótko przed weekendem, praktycznie prawie graniczy z cudem.
Pobyty i spływy weekendowe muszą być przygotowywane z bardzo dużym wyprzedzeniem, gdyż w przeciwnym wypadku wszelkie zabiegi i starania staną się bezowocne.

Jak zamówić spływ weekendowy

Aby uzyskać ofertę spływu kajakowego (w tym weekendowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie (+48 502 534 565), wysłać e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza zamówień  w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu i wszystkich towarzyszących usług.
Po uzgodnieniach dokonujemy odpowiednich rezerwacji oraz w umówionym terminie dowozimy i odbieramy wynajęty sprzęt.

Serdecznie zapraszamy na kajakowe spływy weekendowe zorganizowane przez wypożyczalnię kajaków Wodniak w Krutyni.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen