Osprzęt kajakowy
Wypożyczalnia kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Osprzęt kajakowy służy zabezpieczeniu bezpieczeństwa lub podniesieniu komfortu pływania,

Oferujemy osprzęt kajakowy podwyższający komfort i bezpieczeństwo na spływach kajakowych jak również osprzęt biwakowy przydatny przy rozbijaniu obozowiska.

Wiosła - Drewniane lub aluminiowe

Wiosła - Drewniane lub aluminiowe
Wiosła wchodzą w skład wyposażenia kajaków i jako takie są wypożyczane bezpłatnie. Wiosła dostępne w wypożyczalni są wykonane z drewna lub aluminium i plastiku lub polietylenu. Wszystkie są bardzo lekkie i wygodne. Używane są na jednodniowych i wielodniowych spływach kajakowych.

Pagaje - Przeznaczone do canoe

Pagaje - Przeznaczone do canoe
Pagaje wchodzą w skład wyposażenia wynajmowanego sprzętu (np. canoe) i jako takie, są wypożyczane bezpłatnie. Wykonane z drewna lub aluminium. Jedne i drugie bardzo lekkie i wygodne. Używane na jednodniowych i kilkudniowych spływach kajakowych.

Siedzisko

Siedzisko
Siedzisko stanowi część wyposażenia niektórych kajaków (takich, które nie są wyposażone w specjalne siedzenia). Do takich kajaków wydawane są bezpłatnie. Do kajaków z siedzeniami z polietylenu wydawane są na życzenie za odpłatnością 1 zł / 1 szt. / dzień. Siedziska wykonane są z gąbki lub poliestru, bardzo zwiększają komfort, tak na jednodniowym, jak i kilkudniowym spływie kajakowym.
Cena wynajmu 1 zł / szt.
( dotyczy kajaków wyposażonych
w siedzenia z politylenu )

Kamizelki asekuracyjne

Kamizelki asekuracyjne
Kamizelki stanowią część wyposażenia wynajętego sprzętu i jako taka wypożyczane są bezpłatnie. Kamizelki asekuracyjne służą zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom spływów kajakowych. Aby mogły spełniać swoją rolę, powinny być założone. Kamizelki dostępne są w różnych rozmiarach ze szczególnym uwzględnieniem rozmiarów dziecięcych.

Fartuchy wodochronne

Fartuchy wodochronne
Fartuchy kajakowe wodochronne (do niektórych typów) - 1 szt - 5 zł / dzień Chronią przed deszczem. Przeznaczone do kajaków przystosowanych do ich założenia. Używane na jednodniowych i kilkudniowych spływach kajakowych.
Cena wynajmu 5 zł / dzień

Worki wodoszczelne na bagaże

Worki wodoszczelne na bagaże
Worki wodoszczelne - 1szt. - 5zł / dzień Worki o poj. do 120 litrów umiejętnie zrolowane gwarantują zabezpieczenie bagaży przed zamoczeniem. Polecane na kajaki i canoe. Używane na jednodniowych i kilkudniowych spływach kajakowych.
Cena wynajmu 5 zł / dzień

Beczki wodoszczelne na bagaże

Beczki wodoszczelne na bagaże
Beczki hermetyczne - 1 szt. – 5 zł / dzień Polecane na canoe wodoszczelne beczki o poj. 5, 10, 20, 30, 60 litrów. W pełni zabezpieczają bagaże (szczególnie te najważniejsze) przed zamoczeniem. Używane na jednodniowych i kilkudniowych spływach kajakowych.
Cena wynajmu 5 zł / dzień

Namioty

Namioty
Namiot igloo dwuosobowy - 40 zł/ dzień dla spływów z przewodnikiem Dla grup bez przewodnika - kaucja - 150 zł/ namiot Namioty w wypożyczalni, to wygodne dwuosobowe igloo. Bardzo łatwe w rozkładaniu i składaniu na obozowiskach. Używane na weekendowych i kilkudniowych spływach kajakowych.
Cena wynajmu 40 zł / dzień

w ramach promocji:
- 35 zł / dzień przy wynajmie powyżej 3 dni
- 30 zł dla grup z przewodnikiem

Butle turystyczne z palnikami

Butle turystyczne z palnikami
10 zł/dzień - butla turystyczna; 1 lub 2kg; turystyczne butle gazowe przydatne do samodzielnego przygotowywania posiłków na spływie kajakowym
Cena wynajmu 10 zł / dzień

w ramach promocji:
- 5 zł / dzień przy wynajmie powyżej 3 dni

wypozyczalnia-kajakow/osprzet-kajakowy