Wypożyczalnia kajaków– Krutynia, Mazury- WODNIAK, Krutyń

Wypożyczalnia kajaków
Turystyka Aktywna WODNIAK w Krutyni

Turystyka Aktywna WODNIAK - wypożyczalnia kajaków w KrutyniOsoby indywidualne i grupy zorganizowane (szkolne, studenckie, firmy itp.) zapraszamy na Mazury, do wypożyczalni kajaków Turystyki Aktywnej Wodniak w Krutyni (numer 18). 
Zarówno osobom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym gwarantujemy kompleksową obsługę organizowanych spływów przez naszą wypożyczalnię kajaków na Mazurach:
- opracowywanie planów spływów
- przygotowanie logistyczne- przeprowadzanie niezbędnych rezerwacji sprzętu, noclegów oraz wszystkiego, co jest konieczne w realizacji planowanych spływów
- zapewnienie transportu uczestników, sprzętu i bagaży

W naszej wypożyczalni kajaków na Mazurach otrzymacie również wybrane usługi, które realizujemy bez konieczności zamawiania obszerniejszych pakietów- choćby wynajem sprzętu czy transport.
Wypożyczalnia oferuje szeroką gamę sprzętu pływającego przeznaczonego dla kajakarzy wszystkich grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania.
Znajdziecie u nas bezpieczne kajaki dla początkujących, kajaki na spływy z małymi dziećmi, kajaki na krótkie i dłuższe spływy, kajaki dwuosobowe o zacięciu sportowym i kajaki jednoosobowe.

Turystyka Aktywna Wodniak - bazaNajwięcej kajaków z naszej wypożyczalni na Mazurach pływa po szlaku Krutyni, ponieważ nasza siedziba znajduje się właśnie nad Krutynią i obsługa tego szlaku w naszym wykonaniu jest najtańsza.
Organizujemy tu, między innymi, najbardziej popularne, spływy jednodniowe, czyli krótkie spływy kilkugodzinne.
Cenią je sobie rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół i znajomych tak samo, i pojedyncze osoby, ponieważ są bardzo przyjemne, bezpieczne i organizowane "z marszu".
Grupy szkolne, kolonijne i studenckie wybierają zarówno spływy kilkudniowe, jak i jednodniowe korzystając przy tym z naszej oferty spływów dla szkół opracowanej właśnie dla takich grup.
Podobnie firmy- w ramach integracji bardzo często decydują się na spływy jednodniowe, a czasem kilkudniowe (np. 2 lub 3 dniowe). Dla firm w naszej wypożyczalni kajaków na Mazurach mamy do zaoferowanie również ofertę opracowaną z myślą o nich i do nich skierowaną.
Wszystko to otrzymacie w naszej wypożyczalni kajaków położonej w Krutyni na Mazurach- wystarczy telefon lub przyjazd do nas.

  Wypożyczalnia kajaków Wodniak w KrutyniDo naszej wypożyczalni "ZAPRASZAMY - WPROST "Z MARSZU" - każdego, kto chce przepłynąć dowolny odcinek szlaku.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Można bez wcześniejszych rezerwacji przyjechać wprost do wypożyczalni kajaków Wodniak (przyp. Krutyń 18), pozostawić samochody na naszym parkingu, a my zawieziemy do miejsca rozpoczęcia spływu i odbierzemy po jego zakończeniu - po prostu "na telefon".

Jedynym wyjątkiem od tej zasady są pogodne letnie weekendy, na czas których, lepiej jest dokonać wcześniejszej rezerwacji (zwykle wystarcza nawet jeden dzień wcześniej).

Każdego, kto nie zdecydował się na rezerwację kajaków z wyprzedzeniem, a planuje przyjazd na Mazury, gorąco namawiamy do podjęcia decyzji o udziale w spływie kajakowym w trakcie pobytu w naszym regionie i przyjazdu wprost do naszej wypożyczalni kajaków w Krutyni na Mazurach lub dokonując rezerwacji w dniu przyjazdu.
Naprawdę warto.


W wypożyczalni kajaków Turystyki Aktywnej WODNIAK na Mazurach otrzymacie :

- poradę i pomoc w wyborze trasy spływu, doboru kajaków i osprzętu
- pomoc w organizacji każdego rodzaju spływu kajakowego z całej oferty wypożyczalni - od spływu jednodniowego, poprzez spływ wielodniowy, spływ weekendowy do kajakowego spływu integracyjnego skierowanego do firm czy też spływu dla grup szkolnych i studenckich
Wypożyczalnia kajaków WODNIAK - szkolenie uczestników spływu przed startem- pomoc w rezerwacji noclegów, wyżywienia, imprez towarzyszących itp.
- opracowywanie pełnych planów spływów i ich realizację
- na życzenie, a na spływach zorganizowanych obligatoryjnie - asekurację ratowników WOPR
- szeroki wybór sprzętu pływającego ( kajaki, canoe)
- cenę wynajmu sprzętu i organizacji spływu kajakowego
- gwarancję ceny przy rezerwacjach z czasowym wyprzedzeniem
- wybór osprzętu kajakowego ( kamizelki, siedziska, wiosła, pagaje, worki wodoszczelne
, namioty, butle gazowe) Wypożyczalnia kajaków WODNIAK - przejażdżka bryczkami w ramach dodatkowych atrakcji na spływie integracyjnym
- transport kajaków, sprzętu i uczestników na trasach spływów
- organizację przejażdżek bryczkami
- miejsca postojowe dla samochodów na czas spływów
- spływy łodziami w staromazurskim stylu

W wypożyczalni kajaków Wodniak na Mazurach oferujemy sprzęt dostosowany do spływów zarówno jednodniowych, jak i kilkudniowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym  katalogiem sprzętu

W przypadku braku środka transportu, by dotrzeć do naszej wypożyczalni kajaków na Mazurach, możemy spróbować wspomóc (w miarę możliwości) własnym transportem (mikrobusy do 8 osób) lub wynająć transport (np. autokar) dla większej grupy.


Wypożyczalnia kajaków WODNIAK - spływ kajakowy na szlaku Krutyni - start do spływu w UkcieWszystkie wymienione wcześniej spływy kajakowe organizujemy na szlakach kajakowych MazurKrutynia,  Pisa, Dajna,  Łaźna Struga,  Sapina,  Łyna, Tejsówka, Babant i innych ) oraz w znacznie już mniejszym zakresie na szlakach Suwalszczyzny (Rospuda, Czarna Hańcza, Biebrza) i na tych szlakach oferujemy swoje usługi i wszelką pomoc w organizacji takich spływów (rezerwacje noclegów i wyżywienia, transport, ewentualny catering itp.).

Uwaga!
Ze względów ekonomicznych zawieszamy do odwołania organizację spływów kajakowych na szlakach Suwalszczyzny.

Jak zarezerwować sprzęt lub udział w spływie kajakowym z wypożyczalnią kajaków WODNIAK

Aby zarezerwować spływ, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres  biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, podać czas i miejsce rozpoczęcia spływu oraz czas i miejsce zakończenia, ilość uczestników i wybrany szlak.
Przedstawimy wstępny plan i kosztorys spływu, a po uzgodnieniach i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów - dokładny plan spływu z kosztorysem.

Sprawdź aktualne promocje

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Regulamin wypożyczalni kajaków

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kajaków i usług wypożyczalni kajaków WODNIAK w swych wyprawach po mazurskich szlakach kajakowych.