Biebrza - spływy kajakowe, wypożyczalnia, kajaki, Suwalszczyzna

Spływy kajakowe szlakiem rzeki Biebrzy
w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Spływy kajakowe na szlaku Biebrzy w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni, to zorganizowane indywidualnie wielodniowe spływy kajakowe dla grup.

Szlak kajakowy rzeki BiebrzySpływ szlakiem kajakowym rzeki Biebrzy, to spływ rzeką unikalną, o bardzo bogatej szacie roślinnej, z wyjątkową mnogością i różnorodnością ornitofauny.
Spływ Biebrzą jest rajem i mekką dla miłośników przyrody, gdyż przenosi ich w niepowtarzalną atmosferę bagien.
Dla przeciętnego jednak kajakarza, spływ Biebrzą może być istną drogą przez mękę z powodu chmar komarów, monotonności i niewystarczającej ilości biwaków.
Spływ szlakiem rzeki Biebrzy odbywa się na rzece o charakterze typowo nizinnym, łatwej i nieuciążliwej, z dość długimi jednak etapami pomiędzy biwakami.
Powodem takiego stanu rzeczy jest miedzy innymi fakt, że większa część spływu Biebrzą przebiega przez teren Biebrzańskiego Parku Narodowego, a tam biwakować można tylko w miejscach wyznaczonych.
Spławny odcinek Biebrzy, to nieco ponad 130 km.
Na pokonanie całego szlaku Biebrzy potrzebujemy około 7 dni.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spływ kajakowy szlakiem kajakowym rzeki Biebrzy.

Dokładny opis trasy spływu

Uwaga !
Ze względów ekonomicznych do odwołania wstrzymujemy realizacje spływów kajakowych na szlaku rzeki Biebrzy.
Przepraszamy


Łabędź na szlaku BiebrzyOferta spływów kajakowych wypożyczalni Wodniak w Krutyni na szlak kajakowy rzeki Biebrzy, to zorganizowane indywidualnie spływy kajakowe oparte na wytycznych i życzeniach Klientów.
Naszą główną ofertą spływów kajakowych na szlaku Biebrzy są wielodniowe spływy kajakowe.

Jak organizujemy spływy kajakowe na szlaku Biebrzy

Realizacja każdego zamówienia spływu kajakowego na szlaku Biebrzy poprzedzona jest indywidualnym opracowaniem planu spływu, wyceną i akceptacją zamawiającego.
Rosnące koszty, powodują niestety coraz częściej ograniczenie organizacji spływów kajakowych na szlaku Biebrzy, do wynajmu, dowozu i odbioru wynajętego sprzętu.

Jak zamówić spływ kajakowy szlakiem Biebrzy

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie  +48 502 534 565, wysyłając maila na adres  biuro@kajaki-mazury.pl  lub skorzystać przy tym z formularza kontaktowego .
Po omówieniu czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu dowieziemy i odbierzemy wynajęty sprzęt.

Uwaga !

Kierując się względami ekonomicznymi, zdecydowaliśmy się zawiesić do odwołania (poza sporadycznymi przypadkami) organizację spływów kajakowych na szlaku Biebrzy.
Przepraszamy

Wszystkich chętnych w każdej chwili serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych organizowanych przez naszą firmę na mazurskich i warmińskich szlakach kajakowych.

Sprawdź aktualne promocje

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Szlak rzeki Biebrza i kajaki to bardzo dobry pomysł na spływ kajakowy !