Wypożyczalnia rowerów Wodniak Krutyń, wycieczki rowerowe, Mazury

Wypożyczalnia rowerów T. A. WODNIAK w Krutyni
Wycieczki rowerowe

Wypożyczalnia rowerów WODNIAK oferuje szeroki wybór rowerów turystycznych przeznaczonych tak dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych (firm, grup szkolnych i studenckich) jak i grup niezorganizowanych.

Wypożyczalnia rowerów WodniakWypożyczalnia rowerów  - Turystyka Aktywna WODNIAK Krutyń 18, to nazwa i siedziba, to również adres naszej wypożyczalni rowerów.
W wypożyczalni oferujemy rowery turystyczne i osprzęt rowerowy dla grup i osób indywidualnych na wycieczki rowerowe po okolicznych trasach rowerowych i ścieżkach przyrodniczych (i nie tylko).
Organizujemy również wycieczki rowerowe po okolicy.
Oferujemy także pomoc w organizacji rajdów i wycieczek rowerowych dla grup zorganizowanych, szkolnych, studenckich i firm.
Na życzenie zabezpieczamy, organizowane przy pomocy wypożyczalni, wycieczki rowerowe w obsługę techniczną i opiekę przewodników oraz w potrzebny transport rowerów i uczestników. 
Wypożyczalnia oferuje ponadto sam wynajem rowerów i potrzebnego osprzętu , propozycję skorzystania z pięknych i ciekawych tras rowerowych i ścieżek przyrodniczych w okolicach Krutyni lub ewentualne dostarczenie rowerów w wybrane miejsce.

Jak zamówić rezerwację rowerów lub organizację wycieczki rowerowej

Aby dokonać rezerwacji w naszej wypożyczalni, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie  (+ 48 502 534 565), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, omówić czas i miejsce rozpoczęcia oraz zakończenia wycieczki rowerowej lub określić ilość potrzebnych rowerów, a my zarezerwujemy i (w zależności od życzenia) dowieziemy i odbierzemy wynajęty sprzęt.

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Można również przyjechać samochodem do bazy wypożyczalni Wodniak ( Krutyń 18 ), zostawić go na naszym parkingu i po prostu wynająć rowery.


Wycieczki rowerowe - okolice KrutyniW przypadku grup szkolnych i młodzieżowych wypożyczalnia rowerów Wodniak podejmuje się organizacji wycieczek rowerowych na życzenie kierownika wycieczki lub nauczyciela zajmującego się organizacją całej imprezy, gdyż wycieczki dla grup szkolnych, to najczęściej tylko część składowa większej imprezy turystycznej.
Grupy szkolne, które korzystają z naszej usługi organizacji wycieczki rowerowej, posiadają już niezbędną dokumentację i wyznaczonych opiekunów.
Nam pozostaje zwykle tylko zabezpieczenie grupy w rowery i ewentualnie w przewodnika.


Zakres usługi jest każdorazowo uzgadniany z zamawiającym i może obejmować np.:

  Transport rowerów dla grupy szkolnej- wynajem rowerów   -  transport rowerów w określone przez zamawiających miejsca
 -  transport rowerów dla grupy szkolnej
 -  transport bagaży
 -  transport uczestników
 -  wykupienie dodatkowego ubezpieczenia uczestników wycieczki rowerowej
 -  zapewnienie przewodnika wycieczki rowerowej
 -  zapewnienie obsługi technicznej na czas trwania wycieczki
 -  realizacja wszelkich innych zleceń (np. rezerwacje noclegów, wyżywienia, cateringu, gier zespołowych itp.)​

Wybrane i zamówione usługi wyceniane są indywidualnie, gdyż każda z grup składa inne zamówienia, które realizowane są w różnych i często zupełnie odmiennych warunkach. 
Warunkiem wynajmu rowerów czy wynajmu przewodnika wycieczki jest stosowanie i przestrzeganie regulaminu wypożyczalni rowerów Wodniak.

Regulamin wypożyczalni rowerów


•   Wypożyczenie roweru na cały dzień (8.00-20.00)    -   30 zł
•   Wypożyczenie roweru na godziny (8.00-20.00 )      -   10 zł/godz.Rowery w wypożyczalni kajaków Wodniak
•   Kaucja przy wypożyczeniu roweru 
    ( w przypadku braku dokumentu tożsamości )        -   200 zł
•   Kask rowerowy                                                              -   5 zł
•   Fotelik dziecięcy (+ kask dziecięcy gratis )                 -  10 zł
•   Transport rowerów                                                       -  2 zł/km

Promocje przy wynajmie rowerów w formie rabatów dla grup
Rabat dla grup pow. 10 osób - 10%
Rabat dla grup szkolnych        - 15%
 
Cena organizacji wycieczki rowerowej dla grup szkolnych i innych ustalana jest indywidualnie dla każdej grupy i oparta o ceny podane w cenniku.
 
Finalny koszt zależy od ilości wypożyczonych rowerów, liczby dni, ostatecznej wysokości zniżek, kosztów ewentualnego transportu itp.