Spływy kajakowe
w ofercie wypożyczalni kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Spływy kajakowe to idealna propozycja dla każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas i preferuje bezpośredni kontakt z naturą.
Spływ kajakowy to propozycja dla osób indywidualnych i grup, dla osób dorosłych i rodzin z dziećmi (te ostatnie szczególnie uwielbiają spływy kajakowe).

Turystyka Aktywna WODNIAK - jednodniowy spływ kajakowy na szlaku KrutyniOferta wypożyczalni kajaków Turystyki Aktywnej Wodniak w Krutyni to propozycja zorganizowanych indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń i potrzeb Klientów.
Tak organizujemy spływy jednodniowe (kilkugodzinne), spływy weekendowe i spływy kilkudniowe.
Uczniów i nauczycieli zapraszamy do zapoznania się z ofertą spływów dla szkół i studentów, a przedstawicieli firm - z ofertą spływów integracyjnych.
Wszystkie rodzaje spływów kajakowych organizujemy na szlakach kajakowych krainy Warmii i Mazur, a tylko część z nich na szlakach Suwalszczyzny.
Aby zamówić spływ na wybranym szlaku kajakowym, należy skontaktować się z nami telefonicznie ( 89 742 22 17; +48 502 534 565 ) , wysyłać e-maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.​

Zapraszamy do poznania naszej oferty spływów kajakowych.

Zobacz, wybierz i przyjedź !

 

Spływy kajakowe w ofercie wypożyczalni kajaków Wodniak
Splyw kajakowy na szlaku rzeki KrutyniZapraszamy do udziału w spływach kajakowych na szlakach Warmii i Mazur z wypożyczalnią kajaków Turystyki Aktywnej WODNIAK w Krutyni.  
Oddajemy do Waszej dyspozycji swoje doświadczenie i wieloletnią praktykę w organizacji takich przedsięwzięć. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie i realizację każdego zleconego spływu kajakowego.

Wypożyczalnia kajaków WODNIAK oferuje i organizuje spływy kajakowe na najbardziej znanych i najpiękniejszych szlakach kajakowych Mazur, Warmii i Suwalszczyzny.
Najwięcej spływów organizujemy na szlaku kajakowym rzeki Krutyni, niektóre na szlaku rzeki Pisy, szlaku Sapiny, szlaku rzeki Dajnyszlaku Łaźnej Strugi,   szlaku rzeki Tejsówki, szlaku rzeki Babant oraz  szlaku rzeki Łyny.
Szlaki Warmii i Mazur- to nasza specjalność!
Spływy kajakowe po rzekach Suwalszczyzny ( RospudaCzarna Hańcza i Biebrza) organizujemy indywidualnie na życzenie zainteresowanych.

Najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertą spływów kajakowych objęty jest szlak Krutyni.
Na pozostałe szlaki z powodu przyczyn ekonomicznych (koszty dowozu) i niedostatecznej infrastruktury turystycznej, przedstawiamy propozycję bardziej skromną  i dla każdego z nich, inną.


splywy-kajakowe