Spływy kajakowe- Krutynia, Mazury, kajaki, Krutyń, wypożyczalnia

Spływy kajakowe
w ofercie wypożyczalni kajaków T. A. WODNIAK w Krutyni

Spływy kajakowe to idealna propozycja dla każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas i preferuje bezpośredni kontakt z naturą.
Spływ kajakowy to propozycja dla osób indywidualnych i grup, dla osób dorosłych i rodzin z dziećmi (te ostatnie szczególnie uwielbiają spływy kajakowe).

Turystyka Aktywna Wodniak - jednodniowy splyw kajakowyOferta wypożyczalni kajaków Turystyki Aktywnej Wodniak w Krutyni to propozycja zorganizowanych indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń i potrzeb Klientów.

Spływy weekendowe realizowane są coraz rzadziej z powodu kłopotów z rezerwacjami noclegów na odpowiednim poziomie spowodowanych wzrastającym ruchem turystycznym w weekendy. Spływy weekendowe organizujemy głównie w oparciu o szlak Krutyni i w mniejszym zakresie na Sapinie, Pisie i Dajnie.
Są one szerzej opisane na stronie spływy weekendowe .

Spływy kilkudniowe (o długości zależnej od decyzji klienta - spływy 2 dniowe, spływy 3 dniowe, spływy 4 dniowe, spływy 5 dniowe, spływy 6 i 7 dniowe lub o każdej liczbie dni, którą określi zamawiający) realizujemy również głównie w oparciu o szlak Krutyni, ale również na pozostałych szlakach, które obsługujemy (Łyna, Sapina, dajna, Pisa i Łaźna Struga).
Zasady organizacji wraz z opisem spływów na poszczególnych szlakach zamieściliśmy na stronie spływy kilkudniowe .

Najbardziej popularne spływy jednodniowe organizujemy głównie w oparciu o szlak Krutyni i propozycje tras, które są wycenione z uwzględnieniem wynajmu sprzętu i transportu.
Wysokość opłaty uzależniona jest od wybranego rodzaju sprzętu i odległości dowozu, która dla każdej trasy jest inna.
To stąd wynikają różnice w cenach pomiędzy poszczególnymi trasami.
Wykaz zaproponowanych tras na spływy jednodniowe znaleźć można na stronie spływy jednodniowe .

Spływ kajakowy szkolny z asekuracją ratownicząUczniów i nauczycieli zapraszamy do zapoznania się z ofertą spływów dla szkół i studentów opracowaną właśnie dla organizatorów spływów dla grup szkolnych i studenckich. Oferta ta, opisana szerzej na stronie spływy dla grup szkolnych i studenckich, uwzględnia specyfikę takich grup i zawiera rozwiązania konieczne przy organizacji spływów dla szkół (np. asekurację ratowniczą) oraz propozycje cenowe dostosowane do secyfiki grup szkolnych.

Do przedstawicieli firm skierowana jest oferta spływów dla firm zawierająca propozycje elementów integracji, które opracowywane są "na życzenie". Spływy dla firm przybliżone są szerzej na stronie spływy integracyjne.

Jak widać, wszystkie rodzaje spływów kajakowych organizujemy na szlakach kajakowych krainy Warmii i Mazur, a tylko część z nich na szlakach Suwalszczyzny.
W ostatnim czasie zawiesiliśmy jednak realizację spływów na Suwalszczyźnie ze względów czysto ekonomicznych (wysokie koszty transportu i utrzymania baz). 

Aby zamówić spływ na wybranym szlaku kajakowym, należy skontaktować się z nami telefonicznie (+48 502 534 565 ) , wysłać e-maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.​

Zapraszamy do poznania naszej oferty spływów kajakowych.

Zobacz, wybierz i przyjedź !

 

Spływy kajakowe w ofercie wypożyczalni kajaków Wodniak
Splyw kajakowy na szlaku rzeki KrutyniZapraszamy do udziału w spływach kajakowych na szlakach Warmii i Mazur z wypożyczalnią kajaków Turystyki Aktywnej WODNIAK w Krutyni.  
Oddajemy do Waszej dyspozycji swoje doświadczenie i wieloletnią praktykę w organizacji takich przedsięwzięć. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie i realizację każdego zleconego spływu kajakowego.

Wypożyczalnia kajaków WODNIAK oferuje i organizuje spływy kajakowe na najbardziej znanych i najpiękniejszych szlakach kajakowych Mazur, Warmii i Suwalszczyzny.
Najwięcej spływów organizujemy na szlaku kajakowym rzeki Krutyni, niektóre na szlaku rzeki Pisy, szlaku Sapiny, szlaku rzeki Dajnyszlaku Łaźnej Strugi,   szlaku rzeki Tejsówki, szlaku rzeki Babant oraz  szlaku rzeki Łyny.
Szlaki Warmii i Mazur- to nasza specjalność!
Spływy kajakowe po rzekach Suwalszczyzny ( RospudaCzarna Hańcza i Biebrza) organizujemy indywidualnie na życzenie zainteresowanych.

Najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertą spływów kajakowych objęty jest szlak Krutyni.
Na pozostałe szlaki z powodu przyczyn ekonomicznych (koszty dowozu) i niedostatecznej infrastruktury turystycznej, przedstawiamy propozycję bardziej skromną  i dla każdego z nich, inną.