Szlaki kajakowe- Mazury, Krutynia, spływy kajakowe, WODNIAK

Szlaki kajakowe
w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Szlaki kajakowe Warmii i Mazur należą do najpiękniejszych i najciekawszych nie tylko w Polsce ale i Europie.
Szlaki kajakowe Warmii i Mazur to również szlaki na których wypożyczalnia kajaków Wodniak organizuje różne formy spływów kajakowych – od spływów jednodniowych po spływy dla grup szkolnych i spływy integracyjne. 

Wypożyczalnia kajaków WODNIAK - splyw kajakowy na szlaku KrutyniNasza oferta opiera się na zorganizowanych spływach kajakowych uwzględniających życzenia i oczekiwania Klientów i obejmuje organizację spływów kajakowych jednodniowych, kajakowych spływów weekendowych i kajakowych spływów wielodniowych.
W ofercie wypożyczalni znajdziemy również propozycję spływów kajakowych skierowaną do grup szkolnych i studenckich oraz kajakowych spływów integracyjnych skierowaną do firm.

Zapraszamy wszystkich chętnych na przygodę z kajakiem i przyrodą na pięknych mazurskich szlakach kajakowych i oczywiście do korzystania przy tym z usług naszej wypożyczalni kajaków.


Szlak rzeki Krutyni o porankuNasza oferta spływów kajakowych na każdy ze szlaków jest różna i zależy od wielu czynników - odległości dowozu, ilości wynajętego sprzętu, ilości planowanych etapów, warunków przeprowadzenia spływu na każdym ze szlaków, czyli mówiąc krótko - od kosztów organizacji.
Wszystkie rodzaje spływów organizujemy w oparciu o szlak Krutyni  ponieważ jest on najmniej oddalony od naszej bazy i koszty organizacji są w tym przypadku najniższe. Na pozostałych szlakach proponujemy już tylko niektóre z nich.
Podyktowane jest to głównie względami ekonomicznymi, czyli realiami związanymi ze wspomnianymi już kosztami realizacji oraz poziomem i zakresem dostępnej na szlaku infrastruktury turystycznej.
Aby zamówić spływ kajakowy na którymś z proponowanych szlaków i uzyskać jego wycenę należy skontaktować się z nami telefonicznie (+48 502 534 565) , wysyłając maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Sprawdź aktualne promocje          

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Ceny

 

Szlaki na których organizujemy spływy kajakoweSpływy kajakowe - szlak Krutyni
Spływy kajakowe - szlak Pisy
Spływy kajakowe - szlak Sapiny
Spływy kajakowe - szlak Dajny