Czarna Hańcza - spływy kajakowe, kajaki, Suwalszczyzna

Spływy kajakowe szlakiem rzeki Czarnej Hańczy
w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Spływy kajakowe na Czarnej Hańczy w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni, to zorganizowane indywidualnie wielodniowe spływy kajakowe dla grup.

Szlak kajakowy Czarna HanczaSpływ szlakiem kajakowym Czarnej Hańczy (największej rzeki Suwalszczyzny), jest to spływ jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych szlaków kajakowych.
Spływ szlakiem Czarnej Hańczy jest niezbyt trudny.
Łagodne zakola i zakręty z ostrym nurtem nie sprawiają większych trudności nawet mniej zaprawionym kajakarzom.
W dolnej swej części, Hańcza coraz bardziej meandruje i zmusza do zwiększenia uwagi w czasie płynięcia.
Przez Puszczę Augustowską płyniemy pokonując czasem kłody leżące w nurcie i dopływamy do Kanału Augustowskiego w którym czeka nas przepłynięcie i pokonanie 8 śluz będących atrakcją szlaku.
 Na spływ kajakowy całym szlakiem Czarnej Hańczy potrzebujemy około 5-6 dni.

Zapraszamy na spływ kajakowy największym szlakiem kajakowym Suwalszczyzny – szlakiem Czarnej Hańczy.

Dokładny opis trasy spływu

Uwaga !

Ze względów ekonomicznych do odwołania wstrzymujemy realizacje spływów kajakowych na szlaku rzeki Czarna Hańcza.
Przepraszamy


Szlak kajakowy rzeki Czarna HańczaOferta wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni w zakresie spływów kajakowych na szlaku rzeki Czarnej  Hańczy, to spływy kajakowe zorganizowane indywidualnie oparte na wytycznych i życzeniach Klientów.

Ze względu na rosnące w szybkim tempie koszty (najbardziej transportu) nasza oferta organizacji spływów kajakowych na szlaku kajakowym Czarnej Hańczy ogranicza się niestety do organizacji wielodniowych spływów kajakowych dla grup.

Jak organizujemy spływy kajakowe na Czarnej Hańczy

Organizacja spływów kajakowych na szlaku Czarnej Hańczy z konieczności ( coraz wyższe koszty ) ogranicza się do wynajmu, dowozu i odbioru sprzętu kajakowego oraz ewentualnego przewozu kierowców.

Jak zamówić spływ kajakowy na szlak Czarnej Hańczy

Każde zamówienie na szlak Czarnej Hańczy jest opracowywane indywidualnie, wyceniane i realizowane dopiero po akceptacji zamawiającego.
Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie  +48 502 534 565 , wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego, Po omówieniu czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu, jak również kosztów z tym związanych, dowieziemy i odbierzemy wynajęty sprzęt oraz uczestników (w praktyce są to zwykle kierowcy).

Uwaga !

Kierując się względami ekonomicznymi, zdecydowaliśmy się zawiesić do odwołania (poza sporadycznymi przypadkami) organizację spływów kajakowych na szlaku Czarnej Hańczy.
Przepraszamy

Wszystkich chętnych, w każdej chwili, serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych organizowanych na mazurskich i warmińskich szlakach przez wypożyczalnię kajaków Wodniak w Krutyni.

Sprawdź aktualne promocje

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Szlak rzeki Czarna Hańcza i kajaki to bardzo dobry pomysł na spływ kajakowy!