Rospuda - spływy kajakowe, wypożyczalnia, kajaki, Suwalszczyzna

Spływy kajakowe szlakiem rzeki Rospudy
w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Spływy kajakowe na szlaku Rospudy w ofercie wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni, to zorganizowane indywidualnie wielodniowe spływy kajakowe dla grup.
 

Szlak kajakowy rzeki RospudySpływ kajakowy szlakiem rzeki Rospudy wiedzie przez kilka jezior i jedną z dwóch największych rzek Suwalszczyzny.
Jest to spływ dla kajakarzy z pewnym doświadczeniem, gdyż czasem bywa dość trudny z bystrzami, głazami, wykrotami i kłodami w nurcie wypłyconej rzeki !
Charakter Rospudy zmienia się - od typowo górskiej i niebezpiecznej rzeki - do rzeki nizinnej, płynącej leniwie i łagodnie.
Dość liczne przeszkody, dla jednych będą atrakcją, a innych skutecznie zniechęcą do wybrania Rospudy na spływ kajakowy.
Cały szlak Rospudy liczy sobie ok. 80 km (w tym 21 km po wodzie stojącej).
Na przepłynięcie całej Rospudy potrzebujemy ok. 4-5 dni.
Zapraszamy nieco bardziej zaawansowanych kajakarzy na spływ kajakowy szlakiem kajakowym Suwalszczyzny – szlakiem Rospudy.

Dokładny opis trasy spływu

Uwaga !
Ze względów ekonomicznych, do odwołania wstrzymujemy realizacje spływów kajakowych na szlaku rzeki Rospudy.


Szlak kajakowy rzeki RospudyOferta wypożyczalni Wodniak w Krutyni w zakresie spływów kajakowych na szlak rzeki Rospuda, to głównie kajakowe spływy wielodniowe zorganizowane indywidualnie i oparte na poleceniach i życzeniach grup.
Nasza oferta na szlak Rospudy ograniczona zostaje z konieczności (natury ekonomicznej - rosnące ceny transportu i innych składników), do zorganizowanych indywidualnie kajakowych spływów wielodniowych dla grup.
 

Jak organizujemy spływy na szlaku Rospudy

Każde zamówienie przed realizacją jest indywidualnie opracowywane, wyceniane i akceptowane przez zamawiającego.
Z konieczności ( rosnące koszty ), organizacja spływów kajakowych na szlaku Rospudy ogranicza się do wynajmu, dowozu i odbioru wynajętego sprzętu oraz kierowców, a na życzenie - wszystkich uczestników spływu.

Uwaga !
Kierując się względami ekonomicznymi, zdecydowaliśmy się zawiesić do odwołania (poza sporadycznymi przypadkami) organizację spływów kajakowych na szlaku Rospudy.
Przepraszamy

Wszystkich chętnych w każdej chwili serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych organizowanych przez naszą firmę na mazurskich i warmińskich szlakach kajakowych.

Jak zamówić spływ kajakowy na szlak Rospudy

Aby uzyskać ofertę spływu kajakowego z wypożyczalni Wodniak w Krutyni (choćby wstępną) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie +48 502 534 565 , wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego .
Po omówieniu czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu, jak również kosztów z tym związanych, dowieziemy i odbierzemy wynajęty sprzęt i uczestników spływu (z konieczności ekonomicznych najczęściej jest to transport kierowców).

Sprawdź aktualne promocje

Poznaj naszą Politykę Gwarancji Cen

Rospuda i kajaki ,to bardzo dobre rozwiązanie na spływ kajakowy ale dla odrobinę wprawionych kajakarzy !