Krutynia - szlak kajakowy dla adeptów spływów kajakowych, WODNIAK

Krutynia - szlak dla adeptów spływów kajakowych

Szlak Krutyni -  spływ kajakowy na Jeziorze KrutyńskimPrzebierając w szerokiej gamie ofert, propozycji i pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu i aktywnego wypoczynku, coraz więcej osób wybiera kajak i spływ kajakowy.
Nie jest to takie dziwne, jeśli wziąć pod uwagę atrakcyjność i urok takiej formy aktywnej turystyki.
Przyczynia się do tego również, coraz bardziej powszechny dostęp do internetu, stwarzający szansę małym lokalnym firmom turystycznym, na dotarcie z informacją i ofertą do szerokich rzesz odbiorców w kraju i za granicą.
Olbrzymią również rolę odgrywa tu wysoki, a przynajmniej dość wysoki poziom usług firm "kajakowych",  jak również ich wszechstronna oferta, dopasowana praktycznie do każdego odbiorcy.


Wypożyczalnia kajaków Wodniak - bazaDużą niewątpliwie zasługę, na polu rozpowszechniania i popularyzacji spływów kajakowych, przyznać należy organizatorom spływów kajakowych ze szlaku Krutyni.
To od nich właśnie, firmy z sąsiednich miejscowości i regionów, uczyły się podstaw organizacji i elastyczności działania.
To tu powstały, jedne z pierwszych firm (między innymi wypożyczalnia kajaków WODNIAK ), oferujące elastyczny i dostosowany do potrzeb Klientów sposób działania, polegający na kompleksowej ofercie, wychodzącej szeroko poza istniejące, w tamtym czasie, normy.
Zapoczątkowany został wówczas rozwój firm kajakowych, w formie najbardziej odpowiadającej zmieniającym się warunkom.


Szlak kajakowy rzeki Krutyni - spływ przez miejscowość KrutyńZ tego też powodu, na naukę pływania kajakiem i stawianie pierwszych kroków w turystyce kajakowej, najbardziej nadaje się właśnie szlak Krutyni.
Doświadczenie i pomoc miejscowych wypożyczalni lub firm organizujących spływy kajakowe, w przygotowaniu i realizacji pierwszego spływu kajakowego, okazują się bardzo przydatne i pożądane.
Jeśli wziąć przy tym pod uwagę fakt, iż Krutynia jest szlakiem uznawanym za "raczej łatwy", a przy tym, za jeden z najpiękniejszych w Europie - wybór może być tylko jeden.
Swój pierwszy spływ kajakowy i początek w pływaniu kajakiem, najlepiej jest planowa na Krutyni, wykorzystując do tego celu firmy kajakowe ze szlaku Krutyni.
Oczywiście żywimy nadzieję, że do organizacji swego spływu kajakowego wybierzecie właśnie
Turystykę Aktywną i wypożyczalnię Wodniak.