Atrakcja turystyczna Pisza - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba, szmer sitowia, delikatny plusk wody i wioseł.., przyjemny chłód, przepiękne krajobrazy, kajak i
 … Możesz być tam Ty i to choćby zaraz … Wystarczy zadzwonić – 502 534 565.

Spływ kajakowy rzeką Krutynią - rezerwat KrutyniaWypoczywający na Mazurach (i nie tylko) turyści, często poszukują ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych wokół miejsca pobytu.
Chcemy wyjść naprzeciw takim poszukiwaniom i zaprosić mieszkańców oraz turystów przebywających w Piszu i okolicy - gości pensjonatów i hoteli - do udziału w niezapomnianej przygodzie z przyrodą i kajakiem – w spływie kajakowym szlakiem Krutyni lub spływie kajakowym szlakiem rzeki Pisy.
Szczególnie polecamy szlak Krutyni, gdyż jest to jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy, a spływ tym szlakiem pozostawia po sobie niezatarte wrażenia i wspomnienia.
Zapraszamy również na wiele pozostałych równie atrakcyjnych i pięknych szlaków kajakowych krainy Mazur.
Wielu mieszkańcom i goszczącym turystom, umyka możliwość dotarcia do ciekawych i uroczych zakątków naszego regionu, które dostępne są dopiero w trakcie uczestnictwa w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy rzeką Pisą - spływanie przez PiszCzęsto, tylko wybierając kajak i spływ kajakowy, możemy dotrzeć do zwykle niedostępnych zakątków i poznać nieznane i zupełnie inne Mazury.
To płynąc kajakiem mazurskimi kameralnymi rzekami, możemy praktycznie "dotknąć natury", napawać się wszechobecnym spokojem i ciszą "mąconą" jedynie śpiewem ptaków czy szmerem wody na rzecznych kamieniach...
Wszystkim początkującym bezsprzecznie polecamy spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno piękny, jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy na mazurskim szlaku - zakończenie spływu - przygotowanie do transportuOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Pisza i okolic jest bardzo atrakcyjna i niepowtarzalna.
Zapewniamy transport osób i kajaków na trasie spływu, a na życzenie przewóz bagaży i pozostałego sprzętu oraz zapewniamy nadzór ratowników i przewodników na spływie, a na zlecenie i w miarę możliwości, przewozimy uczestników z miejsca noclegu do naszej bazy.
O udziale w spływie kajakowym zdecydować można nawet w dniu rozpoczęcia spływu.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu, możemy spróbować pomóc przy pomocy własnego transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub transportu wynajętego ( np. autokaru ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym stosunkowo małą ilością czasu proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili każdy może zostać uczestnikiem tej wspaniałej przygody czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni lub Pisy.
Aby doświadczyć tych wszystkich przeżyć, wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ) , dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 lub przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji.Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
Organizacja od tej chwili należy już do nas.

Planującym dopiero przyjazd i pobyt w Piszu bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację sprzętu z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie ( + 48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres  biuro@kajaki-mazury.pl  lub korzystając z formularza zamówień , a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek i wykorzystania go już po przyjeździe na miejsce - naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/pisz-okolice,ad57