Atrakcja turystyczna Węgorzewa - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba i jednocześnie przyjemny chłód, szum sitowia, delikatny chlupot wody , plusk wioseł, , przepiękne krajobrazy, kajak i … Ty!
To może stać się Twoim udziałem choćby zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy na szlaku rzeki Krutyni - rezerwat KrutyniaZapraszamy wszystkich mieszkańców oraz wszystkich turystów przebywających w Węgorzewie i okolicy- żeglarzy stojących w porcie, gości pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych - do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie z przyrodą i kajakiem na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy - spływie szlakiem Krutyni.
Większość przebywających u nas turystów nie ma możliwości dotarcia do wielu trudno dostępnych, ale jednocześnie przepięknych miejsc i podziwiania prawdziwych perełek przyrody naszego regionu, gdyż te, bardzo często dostępne są tylko z kajaka w ramach udziału w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy na szlaku rzeki Krutyni - rezerwat Krutynia  - Jezioro KrutyńskieDopiero wybierając, choćby na krótko, kajak i udział w spływie kajakowym, można dotrzeć do niedostępnych dla innych i zapierających dech w piersiach dzikich zakątków - nieznanych, innych i niezwykle urokliwych Mazur.
Na spływie kameralnymi mazurskimi rzekami i jeziorami można w pełni obcować z naturą, sycić się wszechobecnym spokojem, ciszą i niemilknącym śpiewem ptaków, i delikatnym pluskiem wody na rzecznych kamieniach...
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno piękny, jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy na szlaku rzeki Sapiny - śluza w PrzerwankachWypożyczalnia kajaków Wodniak w Krutyni kieruje ofertę do poszukujących atrakcji turystycznych w Węgorzewie i okolicy, by mogli jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój pobyt.
Zapewniamy transport uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, udział w spływie ratowników oraz transport bagaży.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu w celu dotarcia do naszej bazy, możemy spróbować wspomóc własnym transportem lub wynająć transport z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym niewielką ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem wspaniałej przygody z kajakiem i przyrodą – spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18.
Można również przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji ( choćby autobusem ) - z wyjątkiem słonecznych letnich weekendów na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym w przyszłości przyjazd na Mazury i pobyt w Węgorzewie, bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka przed przyjazdem, kontaktując się z nami telefonicznie (+48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień.
W ostatecznym przypadku namawiamy przynajmniej do zachowania numeru telefonu na wypadek podjęcia decyzji o spływie kajakowym po przyjeździe na miejsce.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/wegorzewo-okolice,ad52