Atrakcja turystyczna Rynu - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Szmer sitowia, delikatny plusk wody i wioseł, przyjemny chłód i słoneczny żar.., przepiękne krajobrazy, kajak i …TY !
Możesz tam być choćby zaraz… Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy na szlaku rzeki KrutyniWielu z odwiedzających Mazury, poszukuje ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w okolicy, by podnieść jeszcze bardziej atrakcyjność swego pobytu.
Chcemy wyjść im naprzeciw i zaprosić mieszkańców oraz turystów przebywających w Rynie i okolicy - żeglarzy cumujących w porcie, gości pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i hoteli do udziału w niezapomnianej przygodzie z kajakiem na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Większość mieszkańców Rynu i przebywający tam turyści pozbawionych jest możliwości dotarcia do wielu pięknych zakątków naszego regionu - tych, które które dostępne są najczęściej tylko z kajaka w trakcie spływu kajakowego.


Spływ kajakowy szlakiem rzeki Krutyni - okolica młynu nwodnego w Zielonym LaskuTylko przesiadając się do kajaka zdobędziemy możliwość dotarcia do zwykle niedostępnych, dzikich zakątków i odkrycia nieznanych, zupełnie innych i niezwykle pięknych Mazur.
Płynąc kajakiem mazurskimi, kameralnymi rzeczkami, rzekami i jeziorkami można do woli sycić się wszechobecnym spokojem i ciszą "zakłócaną" jedynie śpiewem ptaków i szmerem wody na rzeki kamieniach.
Wszystkim początkującym polecamy spływ kajakowy szlakiem Krutyni , gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako takie polecamy spływy samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Szlak rzeki Krutyni - spływ kajakowy w rezerwacie Krutynia DolnaOferta turystyczna Wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Rynu i okolic jest atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu,a na życzenie transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników. Na życzenie również i w miarę możliwości, oferujemy przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).​

W przypadku braku transportu by dojechać do naszej bazy, możemy spróbować pomóc używając własnego transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym stosunkowo małą ilością czasu proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem wspaniałej przygody z kajakiem i przyrodą, czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni  kajaków Wodniak w Krutyni nr 18.
Można również przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji, a my zajmiemy się resztą. Wyjątkiem są tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
 
Wszystkim planującym pobyt w Rynie, bądź okolicy polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie (+48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek i skorzystać z niego już po przyjeździe, bo naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/ryn-okolice,ad54