Atrakcja turystyczna Ostrołęki - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Delikatny plusk wody, żar lejący się z nieba, szum sitowia, , plusk wioseł, przyjemny chłód, piękne krajobrazy, kajak i … TY !
Możesz tu być nawet zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy rzeką OmulewPrzebywający na Mazurach (i nie tylko) turyści, często poszukują dostępnych i ciekawych atrakcji turystycznych dla urozmaicenia i wzbogacenia pobytu. 
Aby ułatwić takie poszukiwania, proponujemy i zapraszamy mieszkańców oraz turystów przebywających w Ostrołęce i okolicy - zatrzymujących się w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i hotelach - do udziału w spływie kajakowym - niezwykłej i niezapomnianej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni lub wielu pozostałych równie pięknych szlakach kajakowych krainy Mazur. 
Większość mieszkańców Ostrołęki i przebywającym tam turystów nie ma możliwości dotarcia i obcowania z istnymi perełkami i perłami przyrody naszego regionu - tymi, które dostępne najczęściej są tylko z kajaka w trakcie udziału w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy rzeką Krutynią - start z rezerwatu Krutynia (Jezioro Krutyńskie)Tylko udział w choćby nawet krótkim spływie kajakowym, daje możliwość dotarcia do zwykle niedostępnych, dzikich zakątków nieznanych, innych i niezwykle pięknych Mazur.
Tylko kajak i spływ rzeczkami i rzekami naszej niepowtarzalnej krainy, pozwala wręcz "dotykać natury", sycić się spokojem ciszą, śpiewem ptaków czy też szmerem wody na kamieniach..
Wszystkim początkującym bezsprzecznie polecamy spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający, jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy rzeką OmulewOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Ostrołęki i okolic jest atrakcyjna i niepowtarzalna.
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie - transport bagaży oraz udział w spływie ratowników i przewodników i (w miarę możliwości) przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

Przy braku środka transportu, możemy spróbować pomóc używając własnego transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć transport z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Dysponującym małą ilością wolnego czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych na szlaku Krutyni.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i cenySpływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą – uczestnikiem spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać samochodem do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 i zostawić go na naszym parkingu.
Można również w ogóle po prostu przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Ostrołęce, bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl  lub korzystając z formularza zamówień , a jeśli nie, to gorąco namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek i ewentualnego wykorzystania go po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/ostroleka-okolice,ad63