Atrakcja turystyczna Giżycka - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba i jednocześnie przyjemny chłód, szum sitowia, delikatny chlupot wody , plusk wioseł, , przepiękne krajobrazy, kajak i … Ty!..
To może stać się Twoim udziałem choćby zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy rzeką Krutynią - miejsce zakończenia spływu w UkcieZapraszamy wszystkich mieszkańców oraz wszystkich turystów przebywających w Giżycku i okolicy - stojących w porcie żeglarzy, gości pensjonatów, hoteli i ośrodków - do udziału w niezapomnianej przygodzie z przyrodą i kajakiem na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy - spływie szlakiem Krutyni.
Większość mieszkańców i przebywających u nas turystów nie ma możliwości dotarcia do wielu trudno dostępnych, ale pięknych miejsc i obcowania z prawdziwymi perełkami przyrody naszego regionu, gdyż taką możliwość daje tylko uczestnictwo w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy Krutynią na odcinku Krutyń - Ukta - mlyn wodny w Zielonym LaskuDopiero wybierając, choćby na krótko, kajak i udział w spływie kajakowym, można dotrzeć do niedostępnych, dzikich zakątków i odkryć nieznane dotąd, inne i niezwykle piękne Mazury.
Tylko uczestnicząc w spływie kameralnymi rzekami i jeziorami Mazur można w pełni obcować z naturą, sycić się wszechobecnym spokojem, ciszą i niemilknącym śpiewem ptaków., i delikatnym pluskiem wody na rzecznych kamieniach..
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy rzeką Krutynią - punkt odbioru kajaków w UkcieWypożyczalnia kajaków Wodniak w Krutyni kieruje ofertę do poszukujących atrakcji turystycznych w okolicy Giżycka, by mogli jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój pobyt.
Zapewniamy transport uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie i w miarę możliwości, przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu w celu dotarcia do naszej bazy, możemy spróbować wspomóc własnym transportem ( busy do 8 osób ) lub wynająć transport zewnętrzny ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym stosunkowo niewielką ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili, każdy może zostać uczestnikiem wspaniałej przygody z kajakiem i przyrodą – spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18.
Można również przyjechać wprost do naszej bazy bez wcześniejszych rezerwacji ( choćby autobusem ) - z wyjątkiem słonecznych letnich weekendów, na które lepiej rezerwacji dokonać.
Reszta należy do nas.
Wszystkim planującym w przyszłości przyjazd na Mazury i pobyt w Giżycku, bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka przed przyjazdem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania numeru telefonu na wszelki wypadek, bo naprawdę warto.
Można z niego skorzystać już po przyjeździe.


splywy-kajakowe/atrakcje/gizycko-okolice,ad51