Atrakcja turystyczna Kolna - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba, szmer sitowia, delikatny plusk wody i wioseł.., przyjemny chłód, przepiękne krajobrazy, kajak i
 … Możesz być tam Ty i to choćby zaraz … Wystarczy zadzwonić – 502 534 565

Wypoczywając na Mazurach (i nie tylko), często poszukujemy ciekawych atrakcji turystycznych w okolicy, by urozmaicić i wzbogacić swój pobyt.
Chcemy wyjść naprzeciw takim poszukiwaniom i zaprosić mieszkańców oraz turystów przebywających w Kolnie i okolicy - gości pensjonatów i hoteli - do udziału w niezapomnianej przygodzie z przyrodą i kajakiem – w spływie kajakowym szlakiem Krutyni.
Szlak Krutyni to jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy, a spływ kajakowy tym szlakiem pozostawia po sobie niezatarte wspomnienia.
Zapraszamy również na wiele pozostałych równie atrakcyjnych szlaków kajakowych  krainy Warmii i Mazur. 
Większość mieszkańców Kolna i przebywających tam turystów, ma ograniczone możliwości dotarcia do wielu ciekawych i dzikich zakątków naszego regionu - tych dostępnych często tylko z kajaka w ramach uczestnictwa w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy rzeką Krutynią - rezerwat Krutynia - odcinek Jezioro Krutyńskie - KrutyńTylko wybierając kajak i spływ kajakowy stworzymy sobie możliwość dotarcia do, zwykle niedostępnych, dzikich zakątków -  dotarcia do nieznanych i zupełnie innych Mazur.
To właśnie płynąc kajakiem kameralnymi mazurskimi rzekami, możemy praktycznie "dotknąć natury".., sycić się spokojem i ciszą "mąconą" jedynie śpiewem ptaków, szmerem wody na rzecznych kamieniach lub czasem cichym stuknięciem wiosła o kajak...
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno piękny, jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływy samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy - przygotowanie do startu do spływu z asekuracją ratownicząOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Kolna i okolic jest bardzo atrakcyjna i niepowtarzalna.
Zapewniamy przewóz uczestników i kajaków na trasie spływu, a na życzenie bagaży i pozostałego sprzętu oraz zapewniamy nadzór ratowników i przewodników na spływie, a na zlecenie (w miarę możliwości) przewozimy uczestników z miejsca noclegu do naszej bazy.
O udziale w spływie kajakowym zdecydować można nawet w dniu rozpoczęcia spływu.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu, możemy spróbować pomóc przy pomocy własnego ( mikrobusy do 8 osób ) lub transportu wynajętego ( np. autokaru ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym stosunkowo małą ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.


 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili każdy może zostać uczestnikiem tej wspaniałej przygody, czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni lub Pisy.
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 lub przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
Organizacja od tej chwili należy już do nas.

Planującym dopiero przyjazd i pobyt w Kolnie, bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaków z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień , a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek, by skorzystać z niego po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/kolno-okolice,ad60