Atrakcja turystyczna Olsztyna - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Szum sitowia, żar lejący się z nieba, , delikatny chlupot wody , plusk wioseł, przyjemny chłód, piękne krajobrazy, kajak i …TY !..
Możesz tam być choćby zaraz… Wystarczy telefon – 502 534 565

Szlak Krutyni - spływ kajakowy w rezerwacie KrutyniaPrzebywając na Mazurach (i nie tylko), często poszukujemy ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w okolicy, by urozmaicić swój pobyt.
Aby ułatwić takie poszukiwania i sprostać oczekiwaniom poszukujących, proponujemy i zapraszamy mieszkańców i turystów przebywających w Olsztynie i okolicy -  zatrzymujących się w pensjonatach i hotelach - do udziału w niezwykłej przygodzie z kajakiem - spływie kajakowym na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Udział w spływie kajakowym otwiera możliwości dotarcia do okolicznych perełek przyrody dostępnych często tylko w trakcie spływu kajakowego.


Udział w choćby krótkim spływie kajakowym, daje możliwość podziwiania niedostępnych dla innych, zapierających dech w piersiach, dzikich zakątków - zupełnie innych Mazur.Łabędzie na rzece Krutyni
To płynąc kajakiem kameralnymi rzeczkami, rzekami i jeziorami naszej krainy, można sycić się wszechobecnym spokojem, ciszą, śpiewem ptaków i szmerem wody na kamieniach.
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Rzeka Krutynia - spływ kajakowyOferta turystyczna Wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Olsztyna i okolic jest atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i transport wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie - (w miarę możliwości) przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć w ostatniej chwili – nawet w dniu przyjazdu.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

Przy braku transportu możemy spróbować pomóc w dotarciu do nas używając własnych środków transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynajmując transport z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym małą ilością wolnego czasu proponujemy i przedstawiamy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i cenySpływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni. 
Wystarczy do nas zadzwonić
 (+48 502 534 565), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18.
Można również przyjechać do nas bez wcześniejszych rezerwacji - z wyjątkiem słonecznych letnich weekendów, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Turystom wybierającym się do Olsztyna bądź okolic polecamy poznanie naszej oferty spływów kajakowych i rezerwację kajaka z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek. Można wówczas skorzystać z niego po przyjeździe na miejsce.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/olsztyn-okolice,ad46