Atrakcja turystyczna Szczytna - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Szum sitowia, żar lejący się z nieba, , delikatny chlupot wody , plusk wioseł, przyjemny chłód, piękne krajobrazy, kajak i … TY !..
Możesz tam być choćby zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Szlak Krutyni - spływ kajakowy w rezerwacie Krutynia -  Jezioro KrutyńskiePrzebywając na Mazurach ( i nie tylko ), zwykle poszukujemy dostępnych atrakcji turystycznych, by bardziej urozmaicić swój wypoczynek poprzez zwiedzanie ciekawych miejsc lub uczestnictwo w ciekawych imprezach.
Chcemy ułatwić takie poszukiwania i zaprosić wszystkich mieszkańców i przebywających w Szczytnie i okolicy turystówdo udziału w spływie kajakowym - niezwykłej przygodzie z kajakiem na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Większość mieszkańców i przebywających u nas turystów nie ma możliwości dotarcia do okolicznych perełek przyrody dostępnych często tylko z kajaka w trakcie spływu kajakowego.


Spływ kajakowy na jednym z mazurskich szlaków kajakowychTylko udział w choćby krótkim spływie kajakowym daje możliwość dotarcia i podziwiania niedostępnych i dzikich zakątków - tych zupełnie innych i pięknych Mazur.
Tylko płynąc kajakiem kameralnymi mazurskimi rzeczkami i rzekami, można sycić się spokojem i ciszą, śpiewem ptaków i szmerem wody na kamieniach...
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Szlak Krutyni - spływ kajakowy w rezerwacie Krutynia Dolna - odcinek Ukta - Nowy MostOferta turystyczna Wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Szczytna i okolic jest atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju. 
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć w ostatniej chwili – nawet w dniu przyjazdu na spływ. Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

Przy braku transportu, możemy spróbować pomóc w dotarciu do nas używając własnych środków transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynajmując transport z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim dysponującym stosunkowo małą ilością czasu, proponujemy i przedstawiamy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą, czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18.
Można również w ogóle przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji - z wyjątkiem słonecznych letnich weekendów, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Planującym pobyt w Szczytnie, bądź okolicy turystom polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaków przed przyjazdem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień, a jeśli nie, to namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek, bo naprawdę warto.
Można wówczas skorzystać z niego już po przyjeździe na miejsce.


splywy-kajakowe/atrakcje/szczytno-okolice,ad50