Atrakcja turystyczna Orzysza - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Szmer sitowia.., delikatny chlupot wody.., plusk wioseł.., żar lejący się z nieba i przyjemny chłód płynący od wody.., przepiękne krajobrazy, kajak i …TY !
Możesz tam być nawet zaraz… Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy rzeką Krutynią - okolice młyna wodnego w Zielonym LaskuWypoczywający na Mazurach lub choćby przebywający tu tylko przejazdem turyści, często poszukują ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w okolicy, by w ten sposób urozmaicić i wzbogacić swój pobyt.
Wychodzimy naprzeciw tym poszukiwaniom i zapraszamy mieszkańców oraz turystów przebywających w Orzyszu i okolicy - zatrzymujących się w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i gości hoteli - do udziału w spływie kajakowym  - niezwykłej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Większość mieszkańców Orzysza i przebywających tam turystów nie ma możliwości dotarcia do wielu, niezwykle ciekawych, zakątków naszego regionu - tych dostępnych tylko z kajaka w trakcie udziału w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy rzeką Krutynią -  start z Jeziora KrutynskiegoTylko udział w choćby nawet krótkim spływie kajakowym, pozwala na dotarcie do niedostępnych, dzikich zakątków i odkrycie zupełnie innych i niezwykle pięknych Mazur.
Tylko płynąc kajakiem, kameralnymi rzeczkami, rzekami i jeziorami mazur, można do woli sycić się wszechobecnym spokojem.., ciszą "zakłócaną" jedynie śpiewem ptaków, szmerem wody  lub lekkim niezamierzonym uderzeniem wiosła o kajak..
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływ samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy na rzece Krutyni - rezerwat Krutynia - odcinek Jezioro Krutyńskie - KrutyńOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Orzysza i okolic jest atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, na życzenie transport bagaży, udział w spływie ratowników i (w miarę możliwości), przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu koniecznego do dotarcia do naszej bazy, możemy spróbować pomóc używając własnego ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć z zewnątrz transport ( np. autokar ) dla większej grupy.
Wszystkim, dysponującym stosunkowo małą ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych na szlaku Krutyni.

 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i cenySpływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili można zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą, czyli spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać samochodem do siedziby wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni nr 18 i zostawić go na naszym parkingu.
Można również przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji i zapowiedzi. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Orzyszu, bądź okolicy, polecamy  naszą ofertą spływów kajakowych i rezerwację kajaka przed wyjazdem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień . W innym przypadku namawiamy do zachowania kontaktu telefonicznego na wszelki wypadek, by ewentualnie skorzystać z niego po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/orzysz-okolice,ad58