Atrakcja turystyczna Ełku - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba, szum sitowia, delikatny chlupot wody , plusk wioseł, przyjemny chłód, przepiękne krajobrazy, kajak i …TY !
Możesz tam być choćby zaraz… Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy rzeką Krutynią - rezerwat KrutyniaWypoczywając na Mazurach, większość z nas poszukuje ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w okolicy, by w ten sposób wzbogacić swój pobyt. 
Chcemy pomóc w takich poszukiwaniach i zapraszamy mieszkańców oraz turystów przebywających w Ełku i okolicy - gości pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i hoteli - do udziału w spływie kajakowym - niezwykłej i niezapomnianej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy i Mazur – na szlaku rzeki Krutyni. Większość mieszkańców Ełku i przebywających tam turystów, ma niewielką możliwość dotarcia do urokliwych i pięknych zakątków - tych dostępnych tylko z kajaka w trakcie uczestnictwa w spływie kajakowym.


Spływ kajakowy szlakiem rzeki TejsówkiDopiero kajak i udział w choćby nawet krótkim spływie kajakowym, daje możliwość dotarcia do zwykle niedostępnych i dzikich zakątków - daje możliwość  poznania tych nieznanych, innych i niezwykle pięknych Mazur.
To właśnie płynąc kajakiem kameralnymi mazurskimi rzeczkami, rzekami i jeziorkami, można wręcz "dotknąć natury".., chłonąć spokój i ciszę " zakłócaną" jedynie śpiewem ptaków i szmerem wody na kamieniach..
Wszystkim początkującym polecamy oczywiście spływ kajakowy szlakiem Krutyni,  gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływy samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Weekendowe spływy kajakowe rzeką Krutynią - miejsce zakończenia splywów w UkcieOferta turystyczna Wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Ełku i okolic jest niezwykle atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie transport bagaży i udział w spływie ratowników oraz ( w miarę możliwości) przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć w ostatniej chwili, a nawet w dniu przyjazdu na spływ. Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

W przypadku braku środka transportu, możemy spróbować pomóc własnym transportem ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć z zewnątrz transport dla większej grupy.
Dysponującym małą ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.


 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili można zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą – spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni. 
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji, przyjechać samochodem do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 i zostawić go na naszym parkingu.
Można również przyjechać do naszej bazy bez wcześniejszych rezerwacji. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Ełku, bądź okolicy polecamy  naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka z wyprzedzeniem kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565), wysyłając maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień , a przynajmniej namawiamy do zachowania "kontaktu" i ewentualnego wykorzystania go już po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/elk-okolice,ad59