Atrakcja turystyczna Łomży - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Żar lejący się z nieba, szum sitowia, delikatny chlupot wody , plusk wioseł, przyjemny chłód, przepiękne krajobrazy, kajak i … TY !
Możesz tam być choćby zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy szlakiem rzeki Krutyni - okolice wsi KrutyńSpędzając urlop lub po prostu będąc przejazdem na Mazurach (podobnie jak i w innych regionach), często poszukujemy ciekawych atrakcji turystycznych dla urozmaicenia i wzbogacenia pobytu.
Chcemy wyjść naprzeciw tym poszukiwaniom i proponujemy mieszkańcom oraz turystom przebywającym w Łomży i okolicy, - gościom pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i hoteli - udział w spływie kajakowym - niezwykłej i niezapomnianej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – na szlaku rzeki Krutyni lub wielu pozostałych szlakach kajakowych krainy Warmii i Mazur.
Większość mieszkańców Łomży i przebywających tam turystów nie ma możliwości dotarcia do dzikich zakątków nieznanych i zupełnie innych Mazur - Mazur dostępnych tylko z kajaka w trakcie udziału w spływie kajakowym.
 


To kajak i udział w choćby nawet krótkim spływie kajakowym, stwarza możliwość dotarcia do cennych przyrodniczo, ciekawych miejsc, które pozostają poza zasięgiem osób nie korzystających z kajaków.
Spływ kajakowy po rzece Krutyni - rezerwat KrutyniaTylko płynąc kajakiem kameralnymi mazurskimi rzeczkami, rzekami i jeziorkami, można wręcz "dotykać natury", chłonąć spokój i ciszę " zakłócaną" jedynie śpiewem ptaków, szmerem wody na kamieniach lub czasem niechcianym lekkim stuknięciem wiosła o kajak...
Wszystkim początkującym polecamy spływ kajakowy szlakiem Krutyni, gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako taki polecamy spływy samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Szlak kajakowy rzeki Krutyni - spływ w rezerwacie KrutyniaOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Łomży i okolic jest niezwykle atrakcyjna i jedyna w swoim rodzaju.
Zapewniamy przewóz uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie - transport bagaży, udział w spływie ratowników i ( w miarę możliwości) przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć w ostatniej chwili, a nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).​

W przypadku braku środka transportu, możemy spróbować pomóc własnym transportem ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć z zewnątrz transport dla większej grupy.
Dysponującym małą ilością czasu, proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych.


 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i cenySpływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

W każdej chwili można zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą – spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni. 
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji i przyjechać samochodem do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 i zostawić go na naszym parkingu.
Spływ kajakowy szlakiem rzeki KrutyniMożna również w ogóle po prostu przyjechać do nas bez wcześniejszych rezerwacji. Wyjątkiem są tu tylko słoneczne letnie weekendy, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Łomży, bądź okolicy, polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i rezerwację kajaka jeszcze przed przyjazdem do nas kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień , a przynajmniej namawiamy do zachowania "kontaktu" do ewentualnego wykorzystania po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/lomza-okolice,ad62