Atrakcja turystyczna Kętrzyna - spływ Krutynią
Oferta wypożyczalni kajaków WODNIAK w Krutyni

Delikatny plusk wody, żar lejący się z nieba, szum sitowia, , plusk wioseł, przyjemny chłód, piękne krajobrazy, kajak i … TY !
Możesz tu być nawet zaraz … Wystarczy telefon – 502 534 565

Spływ kajakowy rzeką KrutyniąWypoczywający na Mazurach turyści często poszukują ciekawych atrakcji turystycznych dostępnych w najbliższej okolicy, aby bardziej urozmaicić i wzbogacić swój pobyt.
Wychodząc naprzeciw takim poszukiwaniom, proponujemy mieszkańcom oraz  turystom przebywających w Kętrzynie i okolicy - gości pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i hoteli - udział w niezwykłej i niezapomnianej przygodzie z kajakiem i przyrodą na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlaku rzeki Krutyni.
Większości mieszkańcom i turystom brakuje możliwości dotarcia do wielu perełek i unikalnych zakątków naszego regionu, które umożliwia najczęściej tylko kajak i udział w spływie kajakowym.


Szlak kajakowy rzeki Krutyni -  wschód słońca na Jeziorze GardyńskimTylko udział, w choćby w krótkim, spływie kajakowym daje możliwość dotarcia do niedostępnych dla innych i zapierających dech w piersiach dzikich zakątków nieznanych i niezwykle pięknych Mazur.
Tylko kajak i spływ kameralnymi mazurskimi rzeczkami i rzekami pozwala wręcz dotknąć natury, sycić się spokojem, ciszą.., śpiewem ptaków.., czy też szmerem wody na kamieniach...
Wszystkim początkującym polecamy spływ kajakowy szlakiem Krutyni , gdyż jest to spływ zarówno zachwycający jak i bezpieczny, a już szczególnie jako takie polecamy spływy samą rzeką Krutynią.
Spływ Krutynią jest spływem dla każdego, gdyż tu absolutnie każdy poradzi sobie z kajakiem i spływem.


Spływ kajakowy rzeką Krutynią - pokonywanie spiętrzenia przy młynie wodnym w Zielonym LaskuOferta turystyczna wypożyczalni kajaków Wodniak w Krutyni dla Kętrzyna i okolic jest niezwykle atrakcyjna i niepowtarzalna.
Zapewniamy transport uczestników i wynajętego sprzętu na trasie spływu, a na życzenie przewóz uczestników z miejsca zakwaterowania, transport bagaży i udział w spływie ratowników i przewodników.
Decyzję o udziale w spływie kajakowym można podjąć nawet w dniu przyjazdu na spływ.
Wyjątkiem w tej zasadzie są jedynie spływy w słoneczne letnie weekendy.

Planując spływ na pogodny letni weekend należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji (często wystarcza nawet jeden dzień przed terminem).

Przy braku środka transportu koniecznego do dotarcia do naszej bazy, możemy spróbować pomóc (w miarę istniejących możliwości) używając własnego transportu ( mikrobusy do 8 osób ) lub wynająć z zewnątrz ( np. autokar ) dla większej grupy.
Dysponującym stosunkowo małą ilością czasu proponujemy naszą ofertę jednodniowych spływów kajakowych na szlaku Krutyni.
 

Spływy jednodniowe (kilkugodzinne) na Krutyni
Opisy i ceny​Spływ  Krutynią -  trasa Krutyń - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa z Krutyni do młyna
Spływ Krutynią - trasa Krutyń - Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Nowy Most
Spływ Krutynią - trasa Ukta – Iznota
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Spychowo - Zgon
Spływ Krutynią - trasa  Babięta - Zgon
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Krutyń
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - mlyn
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Rosocha
Spływ Krutynią - trasa Cierzpięty - Ukta
Spływ Krutynią - trasa Babięta - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Spychowo
Spływ Krutynią - trasa Bieńki - Babięta

Każdy może zostać uczestnikiem przygody z kajakiem i przyrodą - uczestnikiem spływu kajakowego na szlaku rzeki Krutyni.
Wystarczy do nas zadzwonić ( +48 502 534 565 ), dokonać rezerwacji, przyjechać samochodem do siedziby wypożyczalni Wodniak w Krutyni nr 18 i zostawić go na naszym parkingu.
Można również przyjechać do nas bez wcześniejszych rezerwacji ( choćby autobusem) - z wyjątkiem słonecznych letnich weekendów, na które lepiej rezerwacji dokonać.
To w zupełności wystarczy - reszta należy do nas.

Wszystkim planującym pobyt w Kętrzynie, bądź okolicy polecamy naszą ofertę spływów kajakowych i wcześniejszą rezerwację kajaka, kontaktując się z nami telefonicznie ( +48 502 534 565 ), wysyłając e- maila na adres biuro@kajaki-mazury.pl lub korzystając z formularza zamówień , a jeśli nie, to gorąco namawiamy przynajmniej do zachowania "namiaru" na wszelki wypadek i skorzystania z niego po przyjeździe.
Naprawdę warto.


splywy-kajakowe/atrakcje/ketrzyn-okolice,ad53