Spływy kilkugodzinne Krutynią - rozwiązanie dla początkujących kajakarzy

Spływy kilkugodzinne i weekendowe - spływy polecane dla początkujących kajakarzy

Spływ kajakowy jednodniowy rzeką Krutynią - okolice m. WojnowoWszystkim, chcącym dopiero spróbować swych sił z kajakiem i planującym swój pierwszy spływ kajakowy, stanowczo doradzamy skorzystanie z oferty firmy kajakowej (oczywiście polecamy wypożyczalnię kajaków WODNIAK) dotyczącej krótkich spływów kajakowych. Najbardziej popularne i rozpowszechnione krótkie spływy kilkugodzinne organizowane są na szlaku Krutyni. Są to spływu bezpieczne, elastyczne i dobrze zorganizowane. Polecamy sprawdzenie oferty spływów jednodniowych na szlaku Krutyni przez wszystkich, którzy chcąc sprawdzić czy kajak i spływ jest propozycją właśnie dla nich.
Spływy kilkugodzinne i weekendowe Krutynią stanowczo doradzamy również rodzinom z mniejszymi i małymi dziećmi albo też wszystkim będącym w okolicy przejazdem, dysponującym niewielką ilością wolnego czasu.


Niewątpliwymi zaletami takich spływów  są :
- brak konieczności rezerwacji noclegów ( można przecież przyjechać rano i wyjechać po południu
- możliwość dobrania trasy adekwatnej do umiejętności, możliwości i wolnego czasu
- zwiększone bezpieczeństwo ze względu na praktyczny brak trudnych tras
- możliwość przerwania spływu "na telefon" w dowolnym czasie i miejscu ( uzależnionym tylko możliwością dojazdu busa odbierającego kajaki i uczestników). 
Możliwość przerwania spływu "na telefon" jest bardzo ważna przy spływach z mniejszymi dziećmi, gdyż   Krótki, kilkugodzinny spływ kajakowy Krutnią -  zakończenie spływu w m. Rosocha można zakończyć spływ niemal w momencie, w którym dzieci zaczną odrobinę za bardzo demonstrować swoją chęć zakończenia spływu. 
Taka możliwość jest ważna również dla osób płynących po raz pierwszy, po stwierdzeniu, że kajak to "urządzenie" stanowczo nie dla nich (bardzo rzadki przypadek, ale czasem występuje).
Spływy jednodniowe nie wymagają wielkich przygotowań i nie generują dużych kosztów, gdyż możliwość przerwania spływu niemal w każdej chwili, w tym przypadku nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów , a tym samym jakichkolwiek strat finansowych dla uczestnika czy uczestników.
Wybierając spływ weekendowy, można zlecić wypożyczalni kajaków rezerwację noclegu lub znaleźć go samemu, a firmie zlecić organizację spływu tylko w zakresie wynajmu kajaków i transportu.
Zapraszamy i polecamy korzystanie z oferty wypożyczalni kajaków WODNIAK w zakresie spływów jednodniowych i spływów weekendowych.